Szaro-niebieskie świąteczne skarpetki...

  Szaro-niebieskie świąteczne skarpetki - bałwanki SK279

  SNOWMEN

  Z zimą bywa różnie. Czasem mija praktycznie niezauważona, a czasem porządnie daje w kość. Co by jednak nie mówić potrafi być naprawdę urocza. Świeży biały śnieg, słońce i lekki mróz to najbardziej udana z jej kreacji. W tak pięknych okolicznościach przyrody w parkach, na podwórkach, a nawet na balkonach pojawiają się ONE! Bałwany, bałwanki i całkiem małe bałwaniątka. Są różne, ale zwykle mają marchewkowy nos, czapkę ze starego rondla i ręce z gałązek. Są też bałwany pracujące - znak rozpoznawczy - okazała miotła!

  Drodzy Klienci,
  gdyby w tym roku wystąpiły okresowe problemy z dostawami śniegu i odpowiednio niską temperaturą mamy dla Was rozwiązanie alternatywne. Nasza gromadka termoodpornych, nieroztapialnych bałwanków będzie idealnym prezentem dla fanów zimowego wypoczynku na świeżym powietrzu.
  Podpowiadamy!
  Skarpety SNOWMEN można też wykorzystać jako formę zaproszenia do wspólnego lepienia śnieżnych ludków z rodziną czy przyjaciółmi. Po takiej zachęcie raczej nikt nie odmówi udziału we wspólnej zabawie.


  Wyprodukowane w Polsce. 

  Skład: bawełna 61%, poliamid 26%, polipropylen 10%, elastan 3%

  Rozmiar skarpetek
  • 39-42
  • 43-46
  SK191 ŚBN
  22,00 zł
  Dostawa w ciągu 24h

  Dostawa już od 15,00 zł
  Wyświetl koszt wysyłki

  Szaro-niebieskie świąteczne skarpetki - bałwanki SK279

  Wzór
  Inny
  Dominujący kolor
  Niebieski
  Szary
  Skład tkaniny
  bawełna 61%, poliamid 26%, polipropylen 10%, elastan 3%
  Brak opinii

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.