Płatności obsługujemy poprzez przelew tradycyjny oraz przelewy elektroniczne Przelewy24/Paypal 

Dane do przelewu tradycyjnego:

mBank
Numer konta: 69 1140 2004 0000 3902 4233 0288

Firma Xao Jakub Ratajczak
ul. Grunwaldzka 111-115
85-241 Bydgoszcz

Przelewy24

Płatności w naszym sklepie obsługiwane są przez platformę Przelewy24

Dzięki usługom oferowanym przez Przelewy24 zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie zatwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiony towar zostanie dostarczony szybciej niż w przypadky wykonania tradycyjnego przelewu. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Państwo zyskują pewność, że należności dotrą zawsze do odbiorcy.

To, co wyróżnia Serwis PRZELEWY24 od podobnych na rynku, to większa liczba i zakres udostępnionych Klientom metod płatności. Serwis nasz oprócz obsługi kart płatniczych umożliwia Klientom dokonanie zapłaty poprzez przelew internetowy nie tylko z banków udostępniających sklepom mechanizmy on-line obsługi przelewów (mBank, Inteligo, MultiBank, BZWBK) ale i pozostałych (Lukas, ING Bank Śląski, BPH PBK, Kredyt Bank, Invest Bank, PEKAO S.A., BOŚ, Deutsche Bank, CitiBank, Millennium, ...) i przekazanie Sprzedawcy natychmiast potwierdzenia.

Serwis Przelewy24 zapewnia swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany jest przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Dun & Bradstreet Poland za najwyższą ocenę stabilności firmy. D&B to czołowa wywiadownia gospodarcza która od 170 lat dostarcza usługi i wiedzę niezbędne do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych. Certyfikat D&B Poland przyznawany jest tylko firmom o najwyższej wiarygodności biznesowej. Zaświadcza o dobrej kondycji i płynności finansowej firmy i gwarantuje wysoki poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji.
Wyróżnienie D&B honorowane jest na całym świecie i jest przyznawane firmom na podstawie wnikliwej analizy moralności płatniczej według programu DunTrade, analizy wskaźników ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet.
Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.
W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

Standard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej opracowany w oparciu o najlepsze praktyki.
Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności.
Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB.

McAfee to międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego. Technologia ta chroni ponad 400 000 witryn. Firma McAfee także świadczy usługi certyfikacyjne PCI- w ramach spełniania wymogów Visa, MasterCard- na rzecz sklepów internetowych w ponad siedemdziesięciu krajach. Produkty McAfee dla użytkowników indywidualnych obejmują światowej klasy rozwiązania dostępne w sprzedaży detalicznej i w trybie online, przeznaczone do ochrony, zabezpieczania i optymalizacji komputerów klientów indywidualnych.  

Płatności w systemie PayPal

 


Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj