Koszule na wzrost 164-170


Niski wzrost u pewnego siebie mężczyzny nigdy nie będzie przeszkodą, by w pełni cieszyć się niewątpliwymi urokami każdego dnia oraz w pełni korzystać z dobrodziejstw szczęśliwego, pełnego radości życia. Niewielki zamęt, a wręcz można pokusić się o stwierdzenie – lekki chaos – może za to zapanować w dzień, w którym niski mężczyzna zechce założyć koszulę.
Dlatego właśnie firma Modini przygotowała specjalną kolekcję, obejmującą koszule dla niskich mężczyzn. Wszystko po to, aby obdarzeni niezbyt wysokim wzrostem czuli się dobrze we własnej skórze każdego dnia – a nawet lepiej, niż dobrze: wspaniale. Koszule na 164-170 cm to gwarancja dobrego smaku, wyrafinowanych stylizacji oraz pewności siebie każdego dnia, dostępne dla niskich mężczyzn na wyciągnięcie ręki. Koszule firmy Modini to absolutny must have, aby każdego dnia czuć się wyjątkowo i zadbanie, w każdym calu oraz w każdym miejscu i czasie.
Podobnie jak w wypadku koszul dla wysokich mężczyzn, firma Modini postawiła na oszałamiającą różnorodność oferty. Dzięki temu niski mężczyzna bez problemu skompletuje bazę pod szykowną, pełną elegancji stylizację – zarówno na co dzień, jak i od święta. Modini proponuje zatem koszule dla niskich mężczyzn, które pozwalają na pewne, odważne i bezkompromisowe wyrażanie siebie. Mężczyzna w kolekcji dedykowanej niskim miłośnikom mody może mieć absolutną pewność, iż każdego dnia będzie wyglądał gustownie, pełen elegancji i szyku.
W kolekcji nie brakuje koszul na 164-170 cm o ciekawym wzornictwie – zaliczyć do nich możemy kraciaste, w grochy, jak i zupełnie gładkie. Bogata oferta Modini obejmuje wielość barw; nie brakuje koszul w soczystych, mocnych kolorach, takich jak intensywna czerwień, niewątpliwie nadająca charakteru stylizacji, lub chabrowy błękit, z marszu wzbudzający zaufanie. Oczywiście dostępne są również koszule w ponadczasowych, stonowanych barwach, będących doskonałą podstawą każdego stroju eleganckiego mężczyzny. Nie brakuje zatem neutralnej, pasującej do wszystkiego bieli, nieposkromionej czerwieni lub spokojnego niebieskiego.
Oferta Modini jest dopracowana w najmniejszym szczególe. Pieczołowita dbałość o detale na każdym etapie produkcji koszul jest więcej niż wymownym potwierdzeniem tego, iż koszule Modini powstały ze szczerej, autentycznej miłości do mody oraz pełnego wiedzy doświadczenia. Dba też o mężczyzn o różnym typie sylwetki i różnego wzrostu, o czym dobitnie poświadcza szeroki asortyment produktów. Modini to marka w pełni i w doskonały sposób odpowiadająca na potrzeby współczesnego, eleganckiego mężczyzny, który jest nie tylko bacznym obserwatorem mody, ale i jej wybitnym koneserem

Filtruj według

Rozmiar koszuli i fason
więcej... mniej
Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
117 288
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.