Kapelusze męskie i cylindry


Elegancja mody męskiej nie przemija i staje się ponadczasowym znakiem, niezmiennym wzorem do naśladowania. Piękno stonowanego stylu męskiego ubioru zachwyca nas dziś i zachwycało od zawsze. Choć trendy w światowej modzie się zmieniają, to ta perfekcja w męskiej klasyce nigdy się nie zdewaluowała. Pozostała niezmienna i tak w tej niezmienności trwa do dziś, kultywowana przez kolejne pokolenia mężczyzn. A wyznacznikiem jej może być kapelusz i cylinder – dwa nakrycia głowy, które dodają tego, czego akurat brak.

Eleganckie kapelusze męskie

Historia męskich kapeluszy zaczęła się już bardzo dawno temu, bo w starożytności. Był wówczas używany do ochrony przed słońcem lub deszczem przez poważnych jegomościów. Kobiety dostępu do kapeluszy nie miały, stąd też stał on się jednym z prawdziwych symboli męskości. Zwykle kapeluszem męskim określano okrycie głowy, które miało główkę i rondo. Już od dawnych czasów stanowi o klasie i stylu. Mężczyźni w kapeluszach zadają szyku w każdym miejscu, choć nie da się ukryć, że kapelusz jest swego rodzaju klasyczną ekstrawagancją. Warto pamiętać, że kapelusze męskie muszą być odpowiednio dopasowane do sylwetki „nosiciela”. Zajrzyj do tej kategorii i dobierz kapelusz do swojego stroju i ciała. Moda męska jest ponadczasowa, a kształt i wygląd kapelusza nie zmienił się znacząco od jego pierwszych dni. Z tego też powodu warto postawić na klasykę i zdecydować się na filcowy kapelusz z rondem różnej szerokości i subtelnym paskiem u nasady główki. Nieco bardziej ekstrawagancki jest natomiast cylinder. To niezwykłe i nieco tajemnicze akcesorium, wywołujące konotacje magiczne. Cylinder to szyk i krzyk mody, a jego wyjątkowa jakość wykonania pozwoli, abyś cieszył się nim przez bardzo długi czas. Dobierz odpowiednią długość i szerokość cylindra, aby podkreślić swoje atuty. Elegancja i klasa, jakiej dodaje cylinder nie starzeje się i pasuje do każdego, nadając mu powagi i mądrości wyrazu. Sprawdź ofertę cylindrów na naszej stronie, aby dopieścić swój wygląd niebanalnym dodatkiem.

Subtelny styl kapelusza i nieco ekstrawagancji z cylindra – to przepis na wyjątkową stylizację w duchu ponadczasowej mody męskiej. Poczuj się wyjątkowo w klasycznym męskim nakryciu głowy. Wybierz męski cylinder lub kapelusze dla panów i podkreśl swoją elegancję w sposób naturalny. Zajrzyj do tej kategorii, by przekonać się, które z wysokiej jakości nakryć głowy wolisz mieć.

Zobacz też: Eleganckie buty skórzane | Modne koszule | Paski męskie skórzane

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Rozmiar kapelusza/cylindra
więcej... mniej
Cena
125 135
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.