• -10%
Ciemnozielone skarpety męskie w...

Ciemnozielone skarpety męskie w książki SK226

Grafitowe skarpety męskie w aparaty.
SKŁAD: bawełna 57%, poliamid 26%, polipropylen 14%, elastan 3%

Słyszeliście o tym, że ludzie, którzy czytają książki, żyją dłużej? A w każdym razie ciekawiej. Bo zamiast jednego, własnego losu, mają ich kilkanaście lub kilkadziesiąt - po jednym od każdego bohatera ulubionej książki.

Kolorowe skarpetki BOOKS są dla tych, którzy potrafią prawdziwie zachwycić się słowem pisanym, czytania nie skończyli na liście lektur szkolnych, a do pozycji obowiązkowych, znanych ze szkoły, dopisali co najmniej kilkadziesiąt (rekordziści pewnie o wiele więcej) własnych tytułów, które „trzeba przeczytać”. Ten wzór okaże się w sam raz także dla tych, których podczas kwarantanny nie pochłonął Netflix, bo oprócz albo zamiast niego, woleli księgarnie. Oczywiście internetowe.

I wreszcie to skarpetki idealne dla osób, które na myśl o relaksie wyobrażają sobie zaciszne miejsce, w którym nikt ich nie znajdzie, kubek z herbatą, górę książek oraz… kolorowe skarpety. Bo podczas czytania wyjątkowo szybko marzną stopy.

Rozmiar skarpetek
  • 43-46
SK226
18,00 zł 20,00 zł -10%
Dostawa w ciągu 24h

Dostawa już od 13,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Ciemnozielone skarpety męskie w książki SK226

Wzór
Inny
Dominujący kolor
Zielony
Skład tkaniny
bawełna 57%, poliamid 26%, polipropylen 14%, elastan 3%
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.