Ciemnozielone skarpety męskie w...

  Ciemnozielone skarpety męskie w książki SK226

  Grafitowe skarpety męskie w aparaty.
  SKŁAD: bawełna 57%, poliamid 26%, polipropylen 14%, elastan 3%

  Słyszeliście o tym, że ludzie, którzy czytają książki, żyją dłużej? A w każdym razie ciekawiej. Bo zamiast jednego, własnego losu, mają ich kilkanaście lub kilkadziesiąt - po jednym od każdego bohatera ulubionej książki.

  Kolorowe skarpetki BOOKS są dla tych, którzy potrafią prawdziwie zachwycić się słowem pisanym, czytania nie skończyli na liście lektur szkolnych, a do pozycji obowiązkowych, znanych ze szkoły, dopisali co najmniej kilkadziesiąt (rekordziści pewnie o wiele więcej) własnych tytułów, które „trzeba przeczytać”. Ten wzór okaże się w sam raz także dla tych, których podczas kwarantanny nie pochłonął Netflix, bo oprócz albo zamiast niego, woleli księgarnie. Oczywiście internetowe.

  I wreszcie to skarpetki idealne dla osób, które na myśl o relaksie wyobrażają sobie zaciszne miejsce, w którym nikt ich nie znajdzie, kubek z herbatą, górę książek oraz… kolorowe skarpety. Bo podczas czytania wyjątkowo szybko marzną stopy.

  Brak na stanie
  20,00 zł

  Dostawa już od 15,00 zł
  Wyświetl koszt wysyłki

  Ciemnozielone skarpety męskie w książki SK226

  Wzór
  Inny
  Dominujący kolor
  Zielony
  Skład tkaniny
  bawełna 57%, poliamid 26%, polipropylen 14%, elastan 3%
  SK226
  Brak opinii

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.