Bordowe krawaty


Kolekcja krawatów bordowych to połączenie doskonałej jakości materiałów z mnogością barw i motywów, które zachwycą nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Dlaczego warto zapoznać się z tą szczególną ofertą? Krawaty w klasycznych kolorach wracają do łask. Współczesne trendy w dużej mierze opierają się na stonowanych odcieniach. Jedną z barw uniwersalnych i praktycznych jest kolor bordowy. W naszej kolekcji występuje on w wielu ciekawych odcieniach.

Zanim jednak przejdziemy do kwestii estetycznych warto wspomnieć o innych walorach. Jednym z podstawowych atutów jest materiał. Wysokiej jakości materiały pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Charakteryzują się sprężystością oraz elastycznością dzięki czemu ryzyko wystąpienia wygnieceń na krawacie jest zminimalizowane. Mięsiste wnętrze tytułowego elementu garderoby z kolei gwarantuje odpowiednie ułożenie krawatu bez względu na rodzaj sylwetki, metodę wiązania oraz wykonywane ruchy. Na szczególną uwagę zasługują ponadto wykończenia – solidne szwy oraz dopracowanie detali sprawia, że mamy do czynienia z najwyższej jakości kolekcją krawatów występujących w różnych rozmiarach. Co do rozmiarów – warto zawrócić uwagę na odpowiednio dobrany rozmiar krawatu. W jaki sposób to zrobić? Głównym kryterium jest przede wszystkim szerokość klap występujących w marynarce. Rozmiar krawatu, czyli jego szerokość powinna być jak najbardziej zbliżona do szerokości wspomnianego mankietu. Właśnie dlatego w przypadku marynarek sportowych często stosuje się krawaty wąskie, zaś w przypadku marynarek formalnych, bądź garniturów – nieco szersze.

Kolekcja krawatów bordowych to doskonałe rozwiązanie dla miłośników uniwersalności i praktycznego usposobienia. Bordowe krawaty doskonale sprawdzą się w przypadku strojów oficjalnych takich jak garnitur w kolorze bordo, śliwkowym, niebieskim oraz klasycznym – czarnym. Równie dobrze wypadną w przypadku strojów półoficjalnych, którym towarzyszyć będą – marynarka sportowa typu „slim”, nowoczesny kardigan, a nawet wiosenny płaszczyk. Bordowy krawat to połączenie swobody oraz subtelnej elegancji dzięki czemu świetnie sprawdzi się w przypadku spotkań biznesowych, rozmów kwalifikacyjnych, imprez okolicznościowych, a także spotkań towarzyskich.

Gorąco zapraszamy do przeanalizowania naszej najnowszej oferty krawatów bordowych. Powstała ona na skutek współpracy wybitnych projektantów ze stylistami i jest skierowana dla mężczyzn, którzy podążają za współczesnymi trendami. Wysoka jakość i niska cena, a także szeroki wybór – wszystko to sprawia, że wobec oferty nie można przejść obojętnie.

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
0 68
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.