Producent Hatico - swetry i koszule męskie

Hatico logo

Hatico - niemiecka marka, która od 1947 roku produkuje eleganckie koszule i swetry dla mężczyzn którzy lubią się modnie ubierać, a jednocześnie zwracają uwagę na jakość. Firma stara się poprzez swoje produkty oferować klientom zadowolenie i radość życia. Sukces klient to sukces dl firmy.

Trendy Hatico

Kolekcja sportowych koszul Hatico ukazuje codzienny wizerunek w nowych kolorach i wzorach na nadchodzący sezon.

Generalnie, kolekcja koszul codziennych zdominowana jest przez kratki. Ich liczba jest zdecydowanie większa, niż pasków, co widać w różnego rodzaju grupach koszul. Kraty w nadchodzącym sezonie nadal są wzorem dominującym, tym razem z widocznym wpływem tradycyjnych krat brytyjskich, jednak zdecydowanie prostszych pod względem wzornictwa, niż w poprzednim sezonie. W kwestii tkanin oraz jakości, jako nowość oferujemy popeliny, tkaniny delikatnie wycierane oraz flanele, w różnych grubościach.

Kolory sezonu to szeroka gama czerwieni, różne odcienie zieleni, odcienie wody i błękity, fiolety, lila, pomarańcze, odcienie żółci i złota. Zdecydowanym trendem nadchodzącego sezonu będą czerwienie. Fiolety oraz lila to nowość, wprowadzona również w kolekcji dzianin, które będą zestawiane i prezentowane w dobranych zestawach kolorystycznych z koszulami. Poza opisaną powyżej tematyką pełna kolorów, zostanie także zaprezentowana „grupa niebieska”, czyli koszule w zróżnicowanych odcieniach niebieskiego i różnych wzorach. Znajdziemy w niej również koszule wyglądem zbliżone do jeansowych, niektóre z wzorami kratek lub pasków. Grupę uzupełnią także koszule we wzory.

Wzory w nadchodzącym sezonie odegrają znaczącą rolę. Będzie to kontynuacja trendu zapoczątkowanego w ostatniej kolekcji na wiosnę i lato. Tak samo będzie w przypadku wielokolorowych kratek i pasków, które w poprzednim sezonie (wiosna/lato) odniosły sukces, w związku z tym postanowiliśmy przedstawić ich nową interpretację na sezon zimowy.

Koszule codzienne Hatico odznaczać się będą różnego rodzaju zdobieniami. Elementy dekoracyjne są nadal bardzo modne. Jednak w nowej kolekcji wzory będą odgrywać zdecydowanie ważniejszą rolę w zdobieniach niż w poprzednim sezonie. Wnętrze mankietów oraz wewnętrzna strona kołnierzyków pozostaną ozdobione. Guziki dobierano z wielką starannością, czasem dodatkowo przyszyto je kontrastującymi, zarówno z koszulą, jak i z guzikami, nicią

Dzianiny Hatico to linia, która idealnie uzupełnia i zamyka kolekcję codziennych koszul Hatico. W szczególności należy zwrócić uwagę na niezwykle szeroką gamę kolorystyczną oferowaną w przypadku dzianin, współgrającą z kolekcją koszul.

Less

Filtruj według

Rozmiar koszuli i fason
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Dominujący kolor
więcej... mniej
Mankiet
więcej... mniej
Kołnierz
więcej... mniej
Skład tkaniny
więcej... mniej
Rękaw
więcej... mniej
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.