Producent Hatico - swetry i koszule męskie

Hatico logo

Hatico - niemiecka marka, która od 1947 roku produkuje eleganckie koszule i swetry dla mężczyzn którzy lubią się modnie ubierać, a jednocześnie zwracają uwagę na jakość. Firma stara się poprzez swoje produkty oferować klientom zadowolenie i radość życia. Sukces klient to sukces dl firmy.

Trendy Hatico

Kolekcja sportowych koszul Hatico ukazuje codzienny wizerunek w nowych kolorach i wzorach na nadchodzący sezon.

Generalnie, kolekcja koszul codziennych zdominowana jest przez kratki. Ich liczba jest zdecydowanie większa, niż pasków, co widać w różnego rodzaju grupach koszul. Kraty w nadchodzącym sezonie nadal są wzorem dominującym, tym razem z widocznym wpływem tradycyjnych krat brytyjskich, jednak zdecydowanie prostszych pod względem wzornictwa, niż w poprzednim sezonie. W kwestii tkanin oraz jakości, jako nowość oferujemy popeliny, tkaniny delikatnie wycierane oraz flanele, w różnych grubościach.

Kolory sezonu to szeroka gama czerwieni, różne odcienie zieleni, odcienie wody i błękity, fiolety, lila, pomarańcze, odcienie żółci i złota. Zdecydowanym trendem nadchodzącego sezonu będą czerwienie. Fiolety oraz lila to nowość, wprowadzona również w kolekcji dzianin, które będą zestawiane i prezentowane w dobranych zestawach kolorystycznych z koszulami. Poza opisaną powyżej tematyką pełna kolorów, zostanie także zaprezentowana „grupa niebieska”, czyli koszule w zróżnicowanych odcieniach niebieskiego i różnych wzorach. Znajdziemy w niej również koszule wyglądem zbliżone do jeansowych, niektóre z wzorami kratek lub pasków. Grupę uzupełnią także koszule we wzory.

Wzory w nadchodzącym sezonie odegrają znaczącą rolę. Będzie to kontynuacja trendu zapoczątkowanego w ostatniej kolekcji na wiosnę i lato. Tak samo będzie w przypadku wielokolorowych kratek i pasków, które w poprzednim sezonie (wiosna/lato) odniosły sukces, w związku z tym postanowiliśmy przedstawić ich nową interpretację na sezon zimowy.

Koszule codzienne Hatico odznaczać się będą różnego rodzaju zdobieniami. Elementy dekoracyjne są nadal bardzo modne. Jednak w nowej kolekcji wzory będą odgrywać zdecydowanie ważniejszą rolę w zdobieniach niż w poprzednim sezonie. Wnętrze mankietów oraz wewnętrzna strona kołnierzyków pozostaną ozdobione. Guziki dobierano z wielką starannością, czasem dodatkowo przyszyto je kontrastującymi, zarówno z koszulą, jak i z guzikami, nicią

Dzianiny Hatico to linia, która idealnie uzupełnia i zamyka kolekcję codziennych koszul Hatico. W szczególności należy zwrócić uwagę na niezwykle szeroką gamę kolorystyczną oferowaną w przypadku dzianin, współgrającą z kolekcją koszul.

Less

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Dominujący kolor
więcej... mniej
Mankiet
więcej... mniej
Kołnierz
więcej... mniej
Skład tkaniny
więcej... mniej
Rękaw
więcej... mniej
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.