Białe garnitury


Biały garnitur kojarzy się większości osób z typowo angielskim stylem. Nic w tym dziwnego, bowiem każdy z nas oglądał kiedyś filmy takie jak „Gorączka Sobotniej Nocy”, „Człowiek z blizną”, czy rodzime „Noce i Dnie”. Co ciekawe garnitury w bieli uwielbiają Włosi, a wszystko za sprawą kontrastu jaki tworzą ze swą ciemną karnacją. Słowianie nie powinni się ograniczać, bowiem dla nich również przewidziano alternatywę w postaci bieli w innych wariantach odcieniowych. Właśnie te warianty oraz wiele innych znajdują się w naszej najnowszej – ekskluzywnej kolekcji garniturów białych.

Jakość to podstawa

Wysokiej jakości wyselekcjonowane materiały, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Z takich właśnie materiałów powstała nasza najnowsza kolekcja garniturów białych. Specjalna gramatura zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza bez względu na wysokość temperatury. Na uwagę zasługują ponadto wykończenia – guziki oraz solidne szwy sprawiają, że garnitur może służyć długimi latami bez utraty koloru.

Współczesny design i praktyczne zastosowanie

Biały garnitur świadczy o stylu oraz indywidualności. Różnorodność krojów z kolei pozwala na dostosowanie go względem rozmaitych okazji. Począwszy od imprez okolicznościowych, poprzez ważne uroczystości, a skończywszy na letnim – półoficjalnym stylu. Na szczególną uwagę zasługuje różnorodność wariantów odcieniowych kolekcji – spotkamy w niej biel złamaną, mleczną, kremową, porcelanową oraz rzecz jasna klasyczną. Aby zachować angielski casual doskonale z garniturem w bieli współgrać będzie kapelusz w kratkę oraz półbuty w kolorze jasnego brązu. Takie połączenie z pewności usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających panów. Warto dodać, iż białe garnitury męskie stanowiące naszą wyjątkową kolekcję doskonale przylegają do sylwetki bez względu na jej rodzaj.

Jedyna taka oferta

Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości materiałów z atrakcyjną ceną – to najważniejszy atut wspomnianej kolekcji. Nowoczesny design, współczesny trend i praktyczne zastosowanie sprawiają, że posiadacz białego garnituru cechować się będzie indywidualnością oraz unikalnym stylem. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z tą niepowtarzalną ofertą. Satysfakcja gwarantowana!

Polecamy również: Koszule slim fitSpinki do koszuliSzelki

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.