Garnitury slim


Współczesna moda męska diametralnie uległa zmianie. Nowoczesny kanon cechuje się przede wszystkim zachowaniem stylu oraz indywidualności. Istotną rolę odgrywa ponadto uwypuklenie cech danego mężczyzny – przede wszystkim sylwetki. Dobór garnituru w tej kwestii jest nie lada wyzwaniem i bynajmniej nie chodzi tu tylko o jego rozmiar. Liczą się także elementy takie jak fason, krój, kolor, detale związane z wykończeniem oraz ewentualne dodatki. Aby mieć pewność, że garnitur leży na modelu dobrze, warto skorzystać ze specjalnych rozwiązań, a jednym z nich jest wariant slim, który znajduje się w naszej szerokiej kolekcji garniturów męskich.

Jakość ponad wszystko

Najważniejszym walorem najnowszej kolekcji garniturów w wariancie slim jest ich wysoka jakość. Poszczególne materiały zostały poddane szczegółowej selekcji i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Gramatura owych materiałów gwarantuje stosowną cyrkulację powietrza bez względu na warunki atmosferyczne oraz wysokość temperatury. Wysokiej jakości elementy takie jak solidne i trwałe szwy, a także powstałe z najwyższej jakości komponentów guziki i dodatki gwarantują wytrzymałość oraz długą żywotność garniturów. Wariant slim doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki uwypuklając jej najważniejsze walory. Jakie inne zalety niesie ze sobą ta fantastyczna kolekcja?

Zaufaj współczesnym trendom

Wybitni styliści projektujący tytułową kolekcję zdecydowali się na niebanalne połączenie uniwersalności i praktycznego zastosowania wespół ze współczesnymi trendami. W konsekwencji garnitury męskie slim odznaczają się szerokim zastosowaniem i nietuzinkowym fasonem. Z powodzeniem mogą być wersją oficjalną, jak również półoficjalną, a nawet sportowym. Motyw casualowy pozwoli założyć tego rodzaju strój na imprezy towarzyskie, uroczystości okolicznościowe, a także wyjście do teatru, czy na randkę. Ogromną zaletą wspomnianej kolekcji jest szeroka paleta barw oraz ich odcieni. Dzięki dużemu wyborowi każdy – nawet najbardziej wymagający mężczyzna znajdzie dla siebie coś satysfakcjonującego.

Styl to podstawa!

Oferowana kolekcja jest propozycją dla panów ceniących indywidualność, własny styl oraz praktyczne zastosowanie. Znakomity stosunek jakości względem ceny to niewątpliwie największy walor oferty. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami!

Zobacz również: BrogsySzale męskieMuchy

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
629 900
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.