UWAGA USŁUGA WYGODNE ZWROTY ZOSTAŁA DODANA DLA PAŃSTWA WYGODY, ALE NIE JEST OBOWIĄZKOWA.

Usługę WygodneZwroty.pl świadczy zewnętrzna firma Allekurier.pl i nie mamy wpływu na jej działanie.

Paczkę można odesłać dowolnym kurierem na nasz adres.

Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak w realizacji zamówienia i nie jesteś zadowolony z dokonanego zakupu.

Nie ma jednak powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa. Poniżej zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci szybko i wygodnie dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy.

1. Wymiana towaru

Jeżeli rozmiar, bądź kolor produktu Państwu nie odpowiada, to zachęcamy do wymiany towaru. Prosimy o odesłanie produktu wraz z formularzem wymiany na adres:

Firmę XAO Jakub Ratajczak;

ul. Grunwaldzka 111-115;

85-241 Bydgoszcz

W paczce prosimy załączyć informację na jaki towar następuje wymiana. 

Formularz wymiany znajduje się tutaj (OpenOffice) lub tutaj (PDF)

2. Zwrot towaru - informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres:

Firmę XAO Jakub Ratajczak;

ul. Grunwaldzka 111-115;

85-241 Bydgoszcz

z dopiskiem: zwrot – modini.pl

Formularz zwrotu znajduje się tutaj (OpenOffice) lub tutaj (PDF)

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Modini.pl. Firma XAO Jakub Ratajczak ul. Grunwaldzka 111-115; 85-241 Bydgoszcz)) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.