Przesyłka

Towar wysyłany jest na bieżąco  w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie Klient zostanie poinformowany o innym możliwym terminie realizacji. Towar powinien dotrzeć do Klienta najpóźniej w ciągu 48 godzin od daty wysyłki (z wyłączeniem sobót, niedziel oraz dni wolnych). Jednak terminy te mogą ulec wydłużeniu np. w okresie przedświątecznym czy wyprzedażowym.

Jeżeli zależy Państwu na czasie, to prosimy o informację mailową lub telefoniczną. Najszybsza wysyłka jest przy płatnościach elektronicznych oraz pobraniowych. Przelewy tradycyjne księgowane są raz dziennie. Postaramy się maksymalnie przyspieszyć Państwa zamówienie i w przypadku kuriera DPD, towar już na drugi dzień może być u Państwa.

Koszty i czas wysyłki

Przesyłki zagraniczne

Istnieje możliwość wysyłki paczek w ramach Unii Europejskiej. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką usługą, to prosimy o kontakt.

Koszt ustalany jest indywidualnie, w zależności od produktu.

Przykładowo, wysyłka zestawu ślubnego (garnitur / smoking + dodatki) kurierem DPD do Anglii, to koszt około 70-80 zł.


Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj