Wpinki do butonierki marynarki


Kwiat w butonierce to niezwykle romantyczny, ale nieco niepraktyczny dodatek do garnituru. Z tego powodu pozwólmy uroczym roślinom spokojnie rosnąć i cieszyć nas swoim pięknem, a w butonierce umieśćmy coś, co dorówna im elegancją. Wpinki do butonierki to dodatek, który cieszy się coraz większym powodzeniem u najbardziej szykownych mężczyzn. Puste miejsce w klapie marynarki prosi się o to, aby zrobić z niego użytek i właśnie ten drobny element pozwala w stu procentach wykorzystać to, co dała nam męska moda.

Wpinki do butonierki - pinsy

Wpinka do butonierki to dodatek biżuteryjny przygotowany specjalnie dla panów i pełni podobną rolę estetyczną, co spinki do mankietów – podkreśla indywidualny styl, pasje oraz zainteresowania jej posiadacza. W naszej ofercie znalazły się piękne i praktyczne wpinki do butonierki wykonane z doskonałej jakości stopów metali. Miłośnicy niezwykłych dodatków wybierać mogą z doskonale wykonanych dodatków w przeróżnych kształtach i kolorach. Panie noszą naszyjniki i kolczyki, ale prawdziwy mężczyzna też może korzystać z uroku specjalnie zaprojektowanej biżuterii – wpinki do butonierki.

Wpinki do marynarki

Kotwica dla miłośnika żeglugi lub kapitana statku, klucz wiolinowy dla dyrygenta, muzyka lub melomana, symbol dolara dla bankowca, biznesmana lub finansisty – te zabawne i szykowne wzory to wyjątkowy sposób na to, aby każdy mógł w odpowiedni sposób pokazać towarzystwu swoją indywidualność. Wpinka do butonierki jest niczym odznaka dumnie zdobiąca pierś gentelmana – jej unikalny charakter i miejsce zamocowania sprawia, że jest widoczna na pierwszy rzut oka. Taki drobny symbol wpięty w klapę marynarki może być doskonałym powodem do rozpoczęcia ciekawej konwersacji. A jeżeli na sali znajdzie się dwóch panów, których butonierki ozdobił podobny symbol, to okazać się może, że drobna wpinka stanie się przyczyną pięknej przyjaźni lub zaczątkiem wspaniałego interesu. Tak wielka siła drzemie w tym szykownym drobiazgu!

Pin - stylowy dodatek

Wpinka do butonierki to idealny prezent – kolejna para spinek do mankietów lub następny krawat dla prawdziwego eleganta jest oczywiście wielką radością, ale czasami warto szykownego pana zaskoczyć czymś niebanalnym. Wpinka do butonierki to właśnie coś, co łączy w sobie zalety ekskluzywnego upominku z nieszablonową oryginalnością. Poszukując podarunku, warto wziąć to pod uwagę i sprawić, aby uśmiech zawitał na twarzy obdarowanego. Aby efekt był najlepszy, trzeba jedynie uprzednio poznać zamiłowania i upodobania solenizanta i wybrać wzór wpinki do butonierki, który idealnie wpisze się jego gusta.

Zobacz też: Modne koszule | Eleganckie swetry męskie | Buty męskie skórzane

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
49 72
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.