Krawaty w paisley


Paisley to wzór pochodzący z Persji oraz Indii, choć bardzo często bywa mylnie określany wzorem tureckim. Swą nazwę zawdzięcza szkockiej prowincji w której swego czasu wytwarzano tkaniny z zastosowaniem charakterystycznego motywu. Jest to rodzaj estetyki roślinnej, która posiada mnóstwo wariacji. Ów motyw bywa stosowany w wielu materiałach, a doskonałym tego dowodem jest najnowsza kolekcja krawatów męskich.
Krawaty w paisley to kolekcja wyjątkowa nie tylko ze względu na obecność tytułowego wzoru, ale także ze względu na zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Pochodzą one od sprawdzonych i renomowanych producentów, a ich atutem jest sprężystość oraz elastyczność, która sprawia, że krawaty nie są narażone na zagniecenia. Ważnym walorem jest również mięsisty środek, który odpowiada za perfekcyjne dostosowanie krawata do sylwetki oraz jego nienaganne położenie. Solidny szew, a także sprężysta faktura sprawiają, że bez względu na rodzaj zastosowanego węzła krawat wciąż będzie idealnie dopasowany do swego posiadacza. Duże znaczenie ma w tej kwestii dobrze dobrany rozmiar. W jaki sposób go odpowiednio dobrać? Wszystko zależy od klap występujących w marynarce. To właśnie jego szerokość powinna być zbliżona do szerokości krawatu, aby mówić o zachowaniu standardów estetycznych. Właśnie dlatego marynarki typu „slim” występujące coraz częściej w wariancie sportowym świetnie współgrają z wąskimi krawatami, zaś marynarki będące częścią garnituru doskonale komponują się z nieco szerszymi.
Wracając jednak do tytułowego wzoru warto wziąć pod uwagę następujące kryteria – kolor, wzór oraz kontrast. W naszej szerokiej ofercie znajdują się krawaty prezentujące stonowany i delikatny motyw paisley występujący w postaci niewielkich łezek, a także nieco większe roślinne ornamenty, które będą doskonałą propozycją dla osób odważnych i żywiołowych. Krawat w paisley może być także ciekawym przełamaniem tradycyjnych kardiganów, ale również jesiennego wariantu płaszcza.
Doskonały stosunek jakości względem atrakcyjnej ceny, a także szeroki wybór krawatów w różnorodnych barwach oraz odmiennych motywach to najważniejsze walory tej kolekcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami – satysfakcja gwarantowana!

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
0 149
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.