Producent Brubeck - Bielizna męska

Bielizna Brubeck charakteryzuje się wykorzystaniem najnowszych technologii w celu dostarczenia najwyższej jakości bielizny damskiej oraz męskiej. Wykonana jest najwyższej jakości przędz, w tym mieszanek naturalnej wełny oraz bawełny.

Brubeck to firma założona w 2005 roku w Zduńskiej Woli. Produkuje bieliznę termoaktywną w liniach dla aktywnych (Active) oraz na co dzień (Comfort: Cotton i Wool). Od dziewięciu lat celem producenta jest dostarczanie najwyższej jakości bielizny zapewniającej prawidłowe funkcjonowanie organizmu i chroniącej przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. 

Filozofię firmy stanowi hasło „Brubeck – your bodyguard”, co stanowi sprytną grę słowną (strażnik ciała) i oznacza, że bielizna męska Brubeck zapewnia najwyższą ochronę w niespotykanej u innych producentów jakości. Projektując swoje ubrania biorą pod uwagę potrzeby i oczekiwania klientów – to świadczy o ich wyjątkowości. 

Kolekcja bielizny Comfort przystosowana jest do użytku codziennego i codziennej aktywności. Klasyczna kolekcja stworzona w 100% z bawełny (cotton) zapewnia wygodę i wysoki komfort. Warto zwrócić uwagę na dużą plastyczność dzianiny i wiele krojów do wyboru. Seria bielizny męskiej Wool zapewnia za to ciepło i izolację. 

Active to natomiast kolekcja dla ludzi na co dzień szukających wrażeń i spędzających wiele czasu w ruchu. Specjalne linie dostosowano nawet do poszczególnych aktywności – fitness, jazdy na motorze czy atletyki. Znajdziecie tu specjalne skarpety, bieliznę męską i damską do zabrania w góry, a nawet serię prestige o najwyższej jakości. 

Elementem wyróżniającym bieliznę Brubeck jest bez wątpienie zastosowanie jednej z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie, dzięki temu stanowią realną konkurencję dla naszych zachodnich sąsiadów. Brubeck to firma z całkowicie polskim kapitałem i w której produkcja odbywa się całkowicie w Polsce.

Marka posiada jednak rozbudowaną siatkę dystrybucji i z powodzeniem sprzedaje odzież w szesnastu krajach Europy. Niesłabnący sukces i zainteresowanie wokół Brubeck świadczą bezsprzecznie o tym, że jest t firma profesjonalnie zarządzana i oferująca produkty najwyższej jakości. 

Polecamy firmę Brubeck, ponieważ jest to sprawdzony gracz na polskim rynku. Nie zawiodą się Państwo jakością produktów i profesjonalnością producenta.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
0 36
Wzór
więcej... mniej
Dominujący kolor
więcej... mniej
Skład tkaniny
więcej... mniej
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.