Granatowe koszule męskie


Granat sprawdza się nie tylko jako główny element stylizacji. Doskonale odnajduje się jako część uzupełniająca ubiór – na przykład jako granatowa koszula. Pod względem użytkowania niczym nie różni się od czarnej. Podobnie jak czerń, granat z całą pewnością można zestawiać z absolutnie każdym kolorem. Paleta barw pasujących do tego elementu garderoby, jakim są granatowe koszule męskie, jest zatem doprawdy nieskończona. Wyjątkowo korzystnie pasują do siebie granat oraz róż, tworząc razem wyrafinowany, niezwykle elegancki duet. Połączenie czerwieni z głębokim granatem skutkuje uzyskaniem typowo bezpiecznego zestawu – oficjalnego, lecz niepozbawionego marynarskiego szyku i charakterności.
Granatowa koszula idealnie wpasowuje się w wieczorową porę, kiedy szyku zadają stylizacji złote dodatki. Ten szlachetny kolor, łączony z granatem przy pomocy wykwintnych wstawek, wydobędzie z ubioru całą elegancję. Jest to propozycja idealna wprost dla arbitrów elegancji, potrafiących docenić szlachetność kruszcu oraz przepyszną królewskość złotych dodatków.
Ze względu na swoją spokojną głębię, granatowy prosi się wręcz o wyrazistość w dodatkach. Granatowa koszula męska wybornie zatem pasować będzie do kolorów intensywnych, pełnych życia, jak jaskrawa pomarańcz bądź soczysta zieleń. Stonowana podstawowa barwa będzie perfekcyjnym tłem dla wybijających się odważnymi kolorami dodatków – wszak malachitowa świeżość lub egzotyczna pomarańcz domagają się spokojniejszego od siebie towarzystwa.
Odważną lecz niepozbawioną smaku propozycją jest proste, efektowne połączenie: granatowa koszula plus krawat bądź muszka w kolorze fuksji. Atramentowa stylizacja fenomenalnie wręcz uwydatni wyrazistość żywego fioletu, nadając ubiorowi cechy nie tylko szykowności, ale i modowego pazura. To propozycja dla mężczyzn traktujących modę w kreatywny oraz nietuzinkowy sposób – dla tych, dla których pojęcie „moda męska” nierozerwalnie łączy się nie tylko z podejmowaniem wyzwań, ale i z dobrą zabawą, mieszczącą się nadal w ramach modowej etykiety.

Granat kilka dobrych sezonów temu został przez czołowych projektantów największych domów mody ogłoszony nową czernią. Ciemna, nasycona, głęboka barwa sprawdza się doskonale przy okazjach, na które czerń jest zdecydowanie zbyt poważna czy nawet melancholijna. Ponadczasowość granatu doskonale uwidacznia się w branży ślubnej, gdzie coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć atramentowe garnitury - gdyż coraz więcej Panów Młodych decyduje się na ubiór w odcieniach tejże barwy, odchodząc na chwilę od klasycznego modelu elegancji na rzecz świeżej, niebywałej dystynkcji.

Filtruj według

Rozmiar koszuli i fason
więcej... mniej
Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
111 198
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.