Szelki i opaski do koszuli

Szelki i opaski do koszuli

Jest 3 produktów.

Historia męskich trendów ma charakter kolisty. Styliści mody męskiej coraz częściej powracają do tradycyjnych rozwiązań uwypuklając ich wpływ na rozwój męskiej stylizacji. Doskonałym przykładem jest współczesny trend opiewający w zastosowanie szelek oraz opasek do koszul.

W przypadku szelek do spodni istotne znaczenie ma ich odpowiednie dobrani...

Historia męskich trendów ma charakter kolisty. Styliści mody męskiej coraz częściej powracają do tradycyjnych rozwiązań uwypuklając ich wpływ na rozwój męskiej stylizacji. Doskonałym przykładem jest współczesny trend opiewający w zastosowanie szelek oraz opasek do koszul.

W przypadku szelek do spodni istotne znaczenie ma ich odpowiednie dobranie. To właśnie stosowny dobór pozwala uwydatnić wyższy stopień elegancji, ale nie tylko – jest to również rozwiązanie bardziej praktyczne. Szelki są przede wszystkim bardziej efektywne – odpowiedni ich rozmiar sprawia, że spodnie trzymają się bez względu na wykonywane ruchy. Znika problem z podwijaniem nogawek oraz wychodzącą koszulą, co ma nader często miejsce w przypadku występowania paska. W przypadku spodni do garnituru tenże pasek w momencie mocnego zaciśnięcia tworzy fałdy, które mówiąc delikatnie – nie są przesadnie atrakcyjne. Problem ten nie występuje w przypadku szelek. Istotną rolę w tej kwestii odgrywają także spodnie. Te w wariancie „slim” są najzwyczajniej w świecie niewygodne ze względu na obcisły krój, który w efekcie wprowadza posiadacza w dyskomfort. Spodnie przeznaczone dla szelek posiadają krój swobodniejszy, a więc w przypadku przebywania w garniturze przez cały dzień ich posiadacz czuje się znacznie bardziej komfortowo. Warto poruszyć również aspekt wizualny – mężczyzna w szelkach może czuć się wyjątkowo, bowiem niewielu panów korzysta z takich rozwiązań. Zdaniem stylistów w klasycznej modzie męskiej chodzi przede wszystkim o prostą i proporcjonalną formę, dlatego szelki do koszuli będą znakomitym rozwiązaniem.

Podobnie rzecz się ma z opaskami do koszul, które obecnie nie są popularne. W opinii stylistów jest to rozwiązanie dla „panów z klasą”, ponieważ znane również pod nazwą – podwiązki do koszul nawiązują do ogromnych tradycji mody najwyższych kast społeczeństwa. Opaski do rękawów walnie przyczyniają się do poprawy komfortu – przytrzymują rękaw na odpowiedniej długości, a ich uniwersalność i praktyczność sprawia, że można je również nosić przy niezawiniętych rękawach, bądź zawijać je na dogodnej długości. Opaski do koszuli do ponadto modny dodatek do strojów oficjalnych oraz casualowych. W naszej bogatej ofercie można znaleźć zarówno opaski do rękawów, jak również szelki do koszul – znakomity stosunek jakości względem ceny oraz szeroki wybór to największe walory tytułowej kolekcji.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów
 • Czarne szelki do koszuli SK2 Czarne szelki do koszuli SK2
  -10%
  Dostępny

  Czarne szelki do koszuli Y1

  Y1

  Czarne szelki do koszuli. Mocowane do koszuli i skarpet, zapobiegają wystawaniu koszuli ze spodni. Jednocześnie naciągają koszulę i sprawiają, że sylwetka wygląda szczuplej. Wykonane z bardzo rozciągliwej gumy. Długość bez rozciągania: 67cm Szerokość: 2,5cm W zestawie 2 szelki Produkt polski.

  49,51 zł 55,01 zł -10%
  1 Recenzje
 • Czarne szelki/podwiązki do skarpet Y2 Czarne szelki/podwiązki do skarpet Y2
  -10%
  Dostępny

  Czarne szelki/podwiązki do skarpet Y2

  Y2

  Czarne szelki/podwiązki do skarpet Y2Wykonane z wysokiej jakości gumy galanteryjnej Zapinane na metalowy haczyk Posiadają regulację do obwodu łydki: d0-35 cm (bez rozciągania) Wyprodukowane w Polsce

  25,00 zł 27,77 zł -10%
 • Czarne opaski do rękawów koszuli SK1 Czarne opaski do rękawów koszuli SK1
  -10%
  Dostępny

  Czarne opaski do rękawów koszuli X1

  X1

  Czarne opaski do rękawów koszuli. Opaski przytrzymują rękawy koszuli, dzięki czemu zachowują one optymalną długość Wykonane z rozciągliwej czarnej gumy, posiadają duży zakres regulacji. Szerokość: 2,5 cm W zestawie 2 opaski. Produkt polski.

  29,70 zł 33,00 zł -10%
Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj