Szelki i opaski do koszuli


Historia męskich trendów ma charakter kolisty. Styliści mody męskiej coraz częściej powracają do tradycyjnych rozwiązań uwypuklając ich wpływ na rozwój męskiej stylizacji. Doskonałym przykładem jest współczesny trend opiewający w zastosowanie szelek oraz opasek do koszul.

W przypadku szelek do spodni istotne znaczenie ma ich odpowiednie dobranie. To właśnie stosowny dobór pozwala uwydatnić wyższy stopień elegancji, ale nie tylko – jest to również rozwiązanie bardziej praktyczne. Szelki są przede wszystkim bardziej efektywne – odpowiedni ich rozmiar sprawia, że spodnie trzymają się bez względu na wykonywane ruchy. Znika problem z podwijaniem nogawek oraz wychodzącą koszulą, co ma nader często miejsce w przypadku występowania paska. W przypadku spodni do garnituru tenże pasek w momencie mocnego zaciśnięcia tworzy fałdy, które mówiąc delikatnie – nie są przesadnie atrakcyjne. Problem ten nie występuje w przypadku szelek. Istotną rolę w tej kwestii odgrywają także spodnie. Te w wariancie „slim” są najzwyczajniej w świecie niewygodne ze względu na obcisły krój, który w efekcie wprowadza posiadacza w dyskomfort. Spodnie przeznaczone dla szelek posiadają krój swobodniejszy, a więc w przypadku przebywania w garniturze przez cały dzień ich posiadacz czuje się znacznie bardziej komfortowo. Warto poruszyć również aspekt wizualny – mężczyzna w szelkach może czuć się wyjątkowo, bowiem niewielu panów korzysta z takich rozwiązań. Zdaniem stylistów w klasycznej modzie męskiej chodzi przede wszystkim o prostą i proporcjonalną formę, dlatego szelki do koszuli będą znakomitym rozwiązaniem.

Podobnie rzecz się ma z opaskami do koszul, które obecnie nie są popularne. W opinii stylistów jest to rozwiązanie dla „panów z klasą”, ponieważ znane również pod nazwą – podwiązki do koszul nawiązują do ogromnych tradycji mody najwyższych kast społeczeństwa. Opaski do rękawów walnie przyczyniają się do poprawy komfortu – przytrzymują rękaw na odpowiedniej długości, a ich uniwersalność i praktyczność sprawia, że można je również nosić przy niezawiniętych rękawach, bądź zawijać je na dogodnej długości. Opaski do koszuli do ponadto modny dodatek do strojów oficjalnych oraz casualowych. W naszej bogatej ofercie można znaleźć zarówno opaski do rękawów, jak również szelki do koszul – znakomity stosunek jakości względem ceny oraz szeroki wybór to największe walory tytułowej kolekcji.

Ofertę uzupełniają podwiązki do skarpet.

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
0 50
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.