Szelki dla dzieci


Spodnie noszone na szelkach od zawsze były synonimem dziecięcej swobody i niewinności. Młodzi eleganci zwykle nie mają jeszcze wyrobionej cierpliwości i każda formalna okazja, w której muszą uczestniczyć bywa trudna do przetrwania. Śluby i eleganckie spotkania rodzinne wymagają od małego gentlemana wielkiego samozaparcia – wiele momentów na takich uroczystościach jest dla dzieci najzwyczajniej w świecie nudna i zbyt długa. Brak komfortu i wygody noszenie eleganckiego garnituru sprawiają, że najmłodsi uczestnicy takich imprez jeszcze szybciej tracą panowanie nad emocjami i pragną jak najszybciej opuścić miejsce ceremonii. Zapewnienie młodym miłośnikom mody męskiej komfortu jest więc priorytetem, który pozwoli nieco łagodniej przebrnąć przez nudne momenty – jednym z takich sposobów jest zastąpienie paska od spodni bardzo wygodnymi szelkami. Szelki dziecięce z kolekcji Modini to akcesoria, które łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność, wygodę noszenia oraz szyk zarezerwowany dotychczas jedynie dla dorosłych panów.

Szelki dziecięce

Oferta Modini obejmuje szelki dziecięce w różnych kolorach i wzorach – pozwala to idealnie dopasować ten unikalny dodatek do konkretnej stylizacji. Dzięki szelkom garnitur chłopięcy będzie wyglądał niezwykle elegancko i układał się perfekcyjnie na ciele młodego eleganta. Rezygnacja z paska ma w przypadku pociech wiele zalet – pozwala uniknąć dyskomfortu i gwarantuje, że garderoba będzie zawsze tam gdzie powinna się znajdować, nawet pomimo ruchliwości i żywotności małego gentlemana. Dzieci zwykle wykazują się znacznie większą aktywnością niż dorośli panowie – trudno oczekiwać, że pociecha przez cały wieczór będzie grzecznie pilnować stanu swojej garderoby. Ciągłe poprawienia opadających spodni od garnituru irytuje zarówno rodziców, jak i samych zainteresowanych – warto zatem uniknąć takiej konieczności i sprawić, że elegancki strój będzie przez cały czas wyglądał idealnie. Prezentowane szelki wykonane są z najwyższej jakości elastycznych taśm o szerokości dwóch i pół centymetra – taki rozmiar pozwala rozłożyć równomiernie nacisk i sprawić, że szelki będą dla dziecka praktycznie niewyczuwalne. Wygodna regulacja gwarantuje idealne dopasowanie do wzrostu chłopca i umożliwia wydłużenia szelek wraz z wiekiem. Mocowanie spodni za pomocą stalowych żabek to rozwiązanie pewne i sprawdzone – nawet bardzo ruchliwi gentlemani mogą liczyć, że każde z zapięć przez cały wieczór mocno trzymać będzie się garderoby. Szelki dziecięce nosić można także do strojów codziennych.

Zobacz też: Eleganckie kamizelki dla dzieci | Paski do spodni dla dzieci | Pasy smokingowe dla dzieci

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
26 27
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.