Fioletowe krawaty


Fiolet to niesamowicie energetyczny kolor, który pasuje idealnie do motywu przewodniego stylizacji, jak również elementu dodatkowego. Doskonałym przykładem drugiego wariantu jest najnowsza kolekcja fioletowych krawatów, która wyznacza tegoroczne trendy w świecie mody męskiej.
Tytułowa kolekcja to nie tylko obfitość barw, ale także najwyższej jakości materiały pochodzące od sprawdzonych producentów. Innowacyjna faktura charakteryzuje się sprężystością oraz elastycznością. To właśnie dzięki tym dwóm cechom mamy do czynienia z minimalizacją liczby wgnieceń nawet na wysokości wiązań. Wysokiej jakości materiały pochodzące od uznanych producentów uwypuklone zostały również w rodzaju szycia – na szwach widzimy skupienie się na detalu oraz solidne wykonanie co stawia tytułową kolekcję w czołówce tegorocznych propozycji dla panów. Fioletowe krawaty to również mnogość modeli, które należy dopasować do marynarki. W jaki sposób to zrobić? Rozmiar krawatu upiera się w dużej mierze na szerokości klap– szerokość krawatu powinna być do niej jak najbardziej zbliżona. W konsekwencji okazuje się, że marynarki sportowe w typie „slim” posiadają wąskie klapy, dlatego najlepszym wyborem względem nich będą popularne „śledzie”. W przypadku strojów oficjalnych styliści zalecają krawaty nieco szersze.
Fiolet to barwa żywa, lecz uniwersalna. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku stylizacji oficjalnych – może być świetnym dodatkiem do garnituru występującego w klasycznym wariancie czerni, jak również jasnych odcieni szarości. Fioletowy krawat to również doskonały wybór do męskiej stylizacji opiewającej w kardigan, a także stylowe wiosenno-letnie płaszcze w jasnych odcieniach. Warto podkreślić, iż fiolet doskonale łączy się z zielenią oraz brązem. Taki kontrast barw z pewnością przykuje wiele spojrzeń. Wielu stylistów łączy tytułowy fiolet z różem, bowiem jest to kolor pochodny. Co prawa ten rodzaj stylizacji jest dość odważny, ale z pewnością pozwoli wyodrębnić się z tłumu.
Najnowsza kolekcja fioletowych krawatów jest wynikiem współpracy wybitnych stylistów oraz znakomitych projektantów. Wysokiej jakości materiały, doskonały stosunek jakości względem ceny oraz szeroki wybór to najważniejsze walory tytułowej kolekcji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – satysfakcja gwarantowana.

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
0 68
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.