Błękitne krawaty


Błękit to kolor łączący w sobie subtelność oraz dostojność. Sprawdza się rewelacyjnie jako dodatek do stylizacji zarówno damskich, jak i męskich. Doskonałym przykładem jest najnowsza kolekcja błękitnych krawatów naszej marki. Szeroki wybór wysokiej jakości krawatów oraz ich atrakcyjne ceny sprawiają, że tego roku błękit może stanowić jeden z najmodniejszych kolorów. Jakimi walorami odznacza się tytułowa propozycja?
Materiały z jakich powstała kolekcja pochodzą od renomowanych producentów. Ich wysoka jakość, dbałość o szczegóły, a także solidny szew sprawiają, iż jest to propozycja jedyna w swoim rodzaju. Warto podkreślić kluczową rolę struktury materiału, bowiem faktura zastosowana w kolekcji cechuje się sprężystością oraz elastycznością, co oznacza, iż ryzyko powstania wgnieceń jest minimalne, zaś sam krawat idealnie dopasowuje się do sylwetki mężczyzny. Poza rodzajem gramatury istotne znaczenie ma również rozmiar. W naszej szerokiej ofercie istnieje wiele rozmiarów krawatów, które zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb. W opinii stylistów szerokość krawatu powinna być wprost proporcjonalna do szerokości mankietu występującego w marynarce. Innym – równie ważnym kryterium jest kształt twarzy oraz sylwetka mężczyzny. Przyjęło się, iż do strojów oficjalnych stosować należy krawat nieco szerszy, z kolei do stylizacji półoficjalnej – odpowiednio wąski. Do jakiego rodzaju stylizacji najbardziej pasuje błękitny krawat?
Jest on fenomenalnym uzupełnieniem stylizacji półoficjalnej, a więc świetnie sprawdzi się w przypadku sportowych marynarek. Z powodzeniem można go również stosować względem koszul, choć należy pamiętać o tym, żeby były one gładkie i posiadały długie rękawy. Z jakimi kolorami najlepiej komponuje się błękit? Doskonale pasuje do czerni, ale świetnie także komponuje się z kolorem żółtym. Może być on zarówno formą opozycji – kontrastu do koloru stanowiącego motyw przewodni stylizacji, jak również podkreśleniem innych odcieni barwy niebieskiej. Uniwersalność to jedna z zalet tytułowej kolekcji.
Najwyższej jakości materiały, świetny stosunek jakości względem ceny, bogaty wybór oraz nowoczesna forma – to najważniejsze cechy oferowanej kolekcji. Błękitne krawaty wyznaczają nowe trendy, dlatego warto się zaopatrzyć w jeden z nich już teraz. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty – satysfakcja gwarantowana!

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.