Laski wizytowe

Laski wizytowe

Jest 2 produktów.

Laska do smokingu i fraka

Szykujesz się na wielkie, bardzo eleganckie wyjście? Twój smoking lub frak już wiszą w szafie, elegancka, śnieżnobiała koszula także, a lakierki błyszczą jak nigdy? Niby masz wszystko, ale jednak coś mógłbyś jeszcze dodać do kompletu… Co to takiego? Wspaniała, przepięknie zdobiona laska wizytowa. Niby zbędna, ale jakże...

Laska do smokingu i fraka

Szykujesz się na wielkie, bardzo eleganckie wyjście? Twój smoking lub frak już wiszą w szafie, elegancka, śnieżnobiała koszula także, a lakierki błyszczą jak nigdy? Niby masz wszystko, ale jednak coś mógłbyś jeszcze dodać do kompletu… Co to takiego? Wspaniała, przepięknie zdobiona laska wizytowa. Niby zbędna, ale jakże przydatna, o czym przekonasz się czytając dalszą część tekstu. Wraz z nią wyglądać będziesz niezwykle elegancko, nieco nonszalancko i absolutnie stylowo.


Laska wizytowa to element, o którym od dawna już zapomniano, jednak nieśmiało, od pewnego czasu, znów zaczyna wracać do łask. Kiedyś żaden dżentelmen nie wychodził bez niej z domu. Laska pełniła nie tylko funkcję ozdobną (z resztą główną), ale wykorzystywana była także do podpierania się – chociażby na lodzie, czy do bezpiecznego stąpania w kiepsko oświetlonych pomieszczeniach. Wbrew pozorom, taka laska, pełniła czasami bardzo ważną rolę i pozwalała uniknąć kompromitujących wpadek.

Laski wizytowe

Dzisiaj z pewnością laska wizytowa jest ozdobą. Doskonale prezentuje się na przykład do ślubnego stroju. Pan młody we fraku, cylindrze, trzymający w jednej ręce laskę, pod drugą rękę pannę młodą wygląda naprawdę zniewalająco i niezwykle elegancko. Laski wizytowe świetnie zastępują także kule, które musiałyby towarzyszyć panu, który zupełnie niedawno doznał jakiejś kontuzji. Laska pozwala się wesprzeć w dyskretny sposób, nie zbudzając powszechnego zainteresowania.


Nasze laski wizytowe, to przepięknie zdobione akcesoria, które doskonale posłużą także jako niezwykle oryginalny prezent dla eleganckiego Pana, który lubi tego typu akcesoria. Kupując w naszym sklepie masz gwarancję nabywania towaru najwyższej jakości, dlatego nie musisz się obawiać, że zaopatrzysz się w bubel. W naszej kolekcji znajdziesz kilka ich modeli: czarną laskę z biała lwią głową, czerwoną lub czarną laskę zakończoną białą kulą, czarną laskę z metalową kulą lub najprostszy model – czarną laskę zakończoną podłużnym metalowym uchwytem. Wybór należy do Ciebie.

Zobacz też: Modne marynarki | Paski skórzane | Garnitury

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 2 z 2 produktów

Filtruj według

Cena
109 161
Producenci
więcej... mniej
Dominujący kolor
więcej... mniej
Wybierz rozmiar
Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj