Laski wizytowe


Laska do smokingu i fraka

Szykujesz się na wielkie, bardzo eleganckie wyjście? Twój smoking lub frak już wiszą w szafie, elegancka, śnieżnobiała koszula także, a lakierki błyszczą jak nigdy? Niby masz wszystko, ale jednak coś mógłbyś jeszcze dodać do kompletu… Co to takiego? Wspaniała, przepięknie zdobiona laska wizytowa. Niby zbędna, ale jakże przydatna, o czym przekonasz się czytając dalszą część tekstu. Wraz z nią wyglądać będziesz niezwykle elegancko, nieco nonszalancko i absolutnie stylowo.


Laska wizytowa to element, o którym od dawna już zapomniano, jednak nieśmiało, od pewnego czasu, znów zaczyna wracać do łask. Kiedyś żaden dżentelmen nie wychodził bez niej z domu. Laska pełniła nie tylko funkcję ozdobną (z resztą główną), ale wykorzystywana była także do podpierania się – chociażby na lodzie, czy do bezpiecznego stąpania w kiepsko oświetlonych pomieszczeniach. Wbrew pozorom, taka laska, pełniła czasami bardzo ważną rolę i pozwalała uniknąć kompromitujących wpadek.

Laski wizytowe

Dzisiaj z pewnością laska wizytowa jest ozdobą. Doskonale prezentuje się na przykład do ślubnego stroju. Pan młody we fraku, cylindrze, trzymający w jednej ręce laskę, pod drugą rękę pannę młodą wygląda naprawdę zniewalająco i niezwykle elegancko. Laski wizytowe świetnie zastępują także kule, które musiałyby towarzyszyć panu, który zupełnie niedawno doznał jakiejś kontuzji. Laska pozwala się wesprzeć w dyskretny sposób, nie zbudzając powszechnego zainteresowania.


Nasze laski wizytowe, to przepięknie zdobione akcesoria, które doskonale posłużą także jako niezwykle oryginalny prezent dla eleganckiego Pana, który lubi tego typu akcesoria. Kupując w naszym sklepie masz gwarancję nabywania towaru najwyższej jakości, dlatego nie musisz się obawiać, że zaopatrzysz się w bubel. W naszej kolekcji znajdziesz kilka ich modeli: czarną laskę z biała lwią głową, czerwoną lub czarną laskę zakończoną białą kulą, czarną laskę z metalową kulą lub najprostszy model – czarną laskę zakończoną podłużnym metalowym uchwytem. Wybór należy do Ciebie.

Zobacz też: Modne marynarki | Paski skórzane | Garnitury

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Cena
121 276
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.