Spinki do mankietów

Spinki do mankietów

Jest 358 produktów.

Eleganckie spinki do mankietów koszuli oraz spinki do krawata

Jedną z reguł męskiej elegancji jest zasada, że na wystawne przyjęcia, oficjalne wydarzenia szykowny mężczyzna zakłada koszulę na spinki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą spinek do mankietów sklepu Modini.pl. Zapakowane w ozdobne pudełka, stanowią idealny pomysł na prezent. Prez...

Eleganckie spinki do mankietów koszuli oraz spinki do krawata

Jedną z reguł męskiej elegancji jest zasada, że na wystawne przyjęcia, oficjalne wydarzenia szykowny mężczyzna zakłada koszulę na spinki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą spinek do mankietów sklepu Modini.pl. Zapakowane w ozdobne pudełka, stanowią idealny pomysł na prezent. Prezentowany wybór spinek do mankietów to kolekcja w różnych kolorach – czerwonym, niebieskim, złotym i srebrnym. Dostępne są również opcje z ornamentami takimi jak czarne oczka. W Modini.pl znajdą Państwo spinki do koszuli okrągłe i klasyczne. Okrągłe spinki mankietowe dobrze komponują się z zaokrąglonymi rękawami.

Spinki do mankietów koszuli

Spinki do mankietów kojarzą się przede wszystkim z koszulami o podwójnym mankiecie, sprawdzają się jednak również przy pojedynczych mankietach. Ostatnio na rynku można znaleźć wiele tak zwanych spinek do mankietów w stylu casual. Charakteryzują się one swobodną formą i mogą przedstawiać np. karty do gry, motocykl czy też serce. W naszej ofercie otrzymują Państwo spinki do koszuli charakteryzujące się uniwersalnością i elegancją – odpowiednie do fraka, smokingu (spinki smokingowe) a nawet garnituru ślubnego. Biorąc pod uwagę fakt, że spinki do mankietów stanowią część biżuterii, ich kolor dobiera się właśnie przez ten pryzmat – mają pasować do zegarka, spinki do krawata, obrączki czy ozdobnych guzików. Mogą korespondować z klamrą paska do spodni, jednak przede wszystkim powinny dobrze wpasowywać się w całość stroju. W naszym sklepie znajdą Państwo 2 bazowe kolory: srebrne spinki do mankietów oraz złote spinki do mankietów. Spinki mankietowe pojawiły się w modzie męskiej na początku XVII wieku, jednak dopiero sto lat później stały się popularne. Ich rozwój był ściśle związany ze zmianami zachodzącymi w męskich koszulach. Dzisiaj spinki do mankietów inspirują zarówno designerów, jak i projektantów, cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów. 

Zobacz też: Koszule męskie | Krawaty | Paski męskie

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 90 z 358 produktów
Modne spinki do koszuli. Trzeba przyznać, że obecnie w sprzedaży dostępne są różnego rodzaju spinki przeznaczone dla mężczyzn. Mogą oni wykorzystując produkowane dla nich spinki wyglądać bardzo elegancko i wyróżniać się w towarzystwie. Jest to dla nich bardzo ważne zarówno w życiu zawodowym, jak i w życiu towarzyskim. Trzeba bowiem pamiętać, że obecni pracodawcy bardzo często przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich pracowników. Natomiast dobre prezentowanie się podczas rodzinnych spotkań jest pewnym życiowym standardem. Wobec tego trudno dziwić się mężczyznom, że posiadają oni na swoim wyposażeniu różnego rodzaju spinki. Pomagają im one w tworzeniu udanej stylizacji codziennej i nadawaniu jej pewnej elegancji. Nic więc dziwnego, że obecnie dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszą się nie tylko klasyczne, dobrze już znane i sprawdzone spinki, ale też takie produkty, które pochodzą z limitowanych serii lub powstają w oparciu o najnowsze wzory. Tego rodzaju spinki do koszuli są dostępne w sklepie internetowym Modini. Dzięki szerokiej ofercie i różnorodności modeli mogą się w nie zaopatrywać praktycznie wszyscy mężczyźni. Na pewno będą oni bardzo zadowoleni z tego, że mogą posiadać spinki do mankietów nadające się na naprawdę wszystkie okazje. Wiedząc o tak dużym zainteresowaniu mężczyzn rożnego rodzaju spinkami, staramy się oferować naprawdę nowoczesne i wyszukane spinki, które będą dobrze pasowały do najbardziej nietypowych koszul.
Nie każda spinka do mankietów musi mieć nietuzinkowy wygląd. Trzeba przyznać, że również klasyczne spinki mogą naprawdę bardzo elegancko wyglądać. Jednak nie wszyscy mężczyźni zadowalają się posiadaniem gładkich spinek, trzeba również przyznać, że posiadanie w domu chociaż kilku bardziej ekstrawaganckich modeli spinek do koszuli jest najbardziej uzasadnione i bardzo przydatne.