Szare koszule męskie


Szarość to niewątpliwie odcień, który wyznacza aktualne trendy. Największą siłą owej barwy jest jej uniwersalność, bowiem kolor szary doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stylizacji męskiej zarówno w wymiarze oficjalnym, jak również w kwestii półoficjalnej oraz sportowej. Właśnie dlatego kolor szary świetnie sprawdza się w przypadku koszul męskich.

Koszula męska to przede wszystkim forma dodatku do stylizacji. Jak wiemy – diabeł tkwi w szczegółach, które w tym przypadku odgrywają rolę kluczową. Dobór odpowiedniej barwy w przypadku koszul męskich ma ogromne znaczenie na co zwracają uwagę styliści kreujący najnowszą kolekcję szarych koszul męskich. To właśnie zastosowanie szarości sprawia, że koszule te będą doskonałym wyborem do stylizacji oficjalnej. Szara koszula męska doskonale sprawdzi się w roli uzupełnienia czarnego garnituru. Kolor szary doskonale komponuje się również z granatem, który w wariancie oficjalnym ma na celu skrócenie dystansu. Jeśli chodzi o marynarki typu „slim”, to w tym przypadku szarość również ma duże znaczenie. Styliści zwracają uwagę na sztukę tworzenia kontrastu z poszczególnych odcieni barw w danym kolorze. W przypadku tytułowego koloru wyróżniamy dwie podstawowe kategorie – szarość ciepłą oraz szarość chłodną. Każda z nich dzieli się następnie na trzy odcienie, które doskonale ze sobą współgrają. Właśnie dlatego marynarka w kolorze jasnym będzie stanowić świetną opozycją dla nieco ciemniejszego odcienia szarości. Poza aspektem wizualnym warto wziąć pod uwagę również inne kryteria – jednym z nich jest materiał.

Szare koszule męskie stanowiące naszą najnowszą ofertę powstały wyłącznie ze sprawdzonych – wysokiej jakości materiałów. Doskonała gramatura, a także zastosowanie mocnych poszyć sprawia, że koszula jest nader wytrzymała i przewiewna. Kolejnym walorem jest rewelacyjny stosunek jakości względem ceny. Grubość splotu strukturalnego jest uniwersalna, a zatem koszula będzie sprawdzać się świetnie zarówno w sezonie jesienno-zimowym, jak również wiosenno-letnim. Obfitość odcieni i doskonały materiał sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą kolekcją męskich – szarych koszul, która cieszy się coraz większą popularnością. Postaw na styl i indywidualność zgodnie z aktualnymi trendami!

Filtruj według

Rozmiar koszuli i fason
więcej... mniej
Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
148 198
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.