Kardigany męskie

Kardigany męskie

Jest 5 produktów.

Kardigan to atrakcyjna i co ważne uniwersalna alternatywa dla panów, którzy chcą czuć się wygodnie i podążać za światowymi trendami. Kardigany męskie znajdujące się w naszej ofercie to nowoczesna kolekcja swetrów stworzonych przez wybitnych kreatorów mody, którzy w tym przypadku postawili na połączenie uniwersalności, wygody oraz współczesnego s...

Kardigan to atrakcyjna i co ważne uniwersalna alternatywa dla panów, którzy chcą czuć się wygodnie i podążać za światowymi trendami. Kardigany męskie znajdujące się w naszej ofercie to nowoczesna kolekcja swetrów stworzonych przez wybitnych kreatorów mody, którzy w tym przypadku postawili na połączenie uniwersalności, wygody oraz współczesnego stylu. Dlaczego warto skorzystać z tej znakomitej oferty?

Trend opiewający w kardigany dla mężczyzn przybył do naszego kraju zza oceanu. Praktyczny i wygodny sweter odznacza się elastyczną gramaturą, która sprawia, że panowie z pewnością będą czuć się wygodnie. Kardigan w opinii stylistów stanowi casualowy element stroju, którego celem jest wniesienie do codziennej stylizacji świeżości oraz różnorodności. Jeśli chodzi o stopień skali formalności to należy go umieścić pomiędzy marynarką sportową, a zwyczajnym – gładkim swetrem. Kluczowe znaczenie w wizerunku tytułowej części garderoby ma nie tylko struktura materiału, ale także wykończenie. Klasyczne kardigany męskie są zapinane na guziki, choć nie brakuje również wariantów z błyskawicznym suwakiem oraz swetrów prostych.

Kardigan doskonale komponuje się z koszulą oraz krawatem, choć ostatnie trendy dowodzą, iż może być również dodatkiem do tradycyjnego t-shirtu. Świetnie dopasowana marynarka może odgrywać w tym przypadku dużą rolę, choć warto pamiętać, że, aby ją założyć kardigan powinien być wykonany z cienkiego materiału. W innym przypadku będzie to połączenie krępujące nie tylko dla oka, ale także dla samego właściciela stroju. Męski wariant kardiganu powinien być przede wszystkim elastyczny, bowiem w opinii stylistów powinien być on przyległy do ciała mężczyzny. Zbyt duże rozmiar, bądź ciągliwość, która często pojawia się z czasem uznawana jest za modowe faux pas. Duże znaczenie ma ponadto grubość splotu – uznaje się, że im grubszy splot owego elementu garderoby, tym mniejszy stopień formalny. Skoro mowa o tym kryterium, to warto również odróżnić sezon w jakim zamierzamy korzystać z kardiganu. W przypadku pory jesienno-zimowej zarówno splot jak i gramatura będą znacznie grubsze, zaś w sezonie jesienno letnim najlepszym wyborem będzie cienka wełna.

Jeśli chodzi o uzupełnienie stylizacji, to w przypadku kardiganów sprawdzą się zarówno jeansy, jak i spodnie z dzianiny. Dobrze dopasowane sportowe obuwie zmniejszy stopień formalny, zaś uniwersalne półbuty sprawią, że stylizacja będzie zarazem praktyczna i formalna. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą kardiganów męskich!

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów
Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj