Producent Tudor - koszule męskie

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad doborem koszuli do stroju wieczorowego lub planują państwo ślub, to warto zastanowić się nad jakością i perfekcyjnym wykonaniem produktów. Jedno i drugie bowiem charakteryzuje koszule TUDOR dostępne na modini.pl. Koszula to druga bielizna, bardzo ważny element męskiej garderoby. Sprawdza się zarówno w bardzo oficjalnych momentach, jak i podczas luźnych spotkań. Jest jednym z najpopularniejszych elementów męskich stylizacji w Polsce. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia koszul męskich TUDOR, gdyż są to produkty wykonane z dbałością o najmniejsze detale.

Koszule męskie

Tudor - producent koszul

Firma Tudor kojarzona jest częściej z produkcją odzieży damskiej. Sama marka dostępna jest na rynku już od 2006 roku, ale jej historia sięga aż czterdzieści dwa lata wstecz od tej daty. W 1964 roku firma Wólczanka rozpoczęła swoją produkcję w szwalni
w Wieruszewie. To właśnie na bazie przekształceń Wólczanki powstała firma Tudor, która do dziś zajmuje się szyciem koszul o wyjątkowej jakości i nowoczesnym wzornictwie. Sama szwalnia zatrudnia zaledwie 250 osób, z których każda dysponuje ogromną wiedząi doświadczeniem, dzięki czemu otrzymujesz najwyższą jakość i doskonałe wykończenie oraz unikatowe wzornictwo. Koszule męskie TUDOR to podstawa dobrej stylizacji. Sprawdzą się doskonale jeżeli planują Państwo ślub czy potrzebują eleganckiego stroju na bankiet, ale jednocześnie każda z nich pasuje do nieco mniej zobowiązujących okazji. Dlatego właśnie koszule męskie TUDOR są właściwym wyborem dla każdego mężczyzny. Warto pamiętać, że mała szwalnia, w jakiej powstają produkty firmy Tudor jest atutem, dzięki któremu otrzymujesz odzież unikalną i doskonałą jakościowo.

Koszule męskie Tudor

Niebanalne wzornictwo i precyzyjne wykończenie sprawiają, że nie musisz martwić się o wytrzymałość swoich ubrań. Koszula to ozdobna bielizna, która podkreśla wyjątkowość garnituru. Warto zainwestować i dobrać odpowiednią koszulę zarówno dla siebie, jak i dostosowaną do stroju partnerki. Jeżeli chcą Państwo wyglądać wyjątkowo, elegancko, ale klasycznie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą koszul męskich TUDOR dostępnych na stronie modini.pl.

Wybór koszuli to ważny i konieczny zakup, który wzbogaca strój wieczorowy każdego mężczyzny. Męskie koszule TUDOR to klasyka i elegancja wykonana z największą starannością w skromnej szwalni. Wybierając koszulę TUDOR zyskują Państwo jakość materiałów oraz unikatowe wzornictwo, które zamienia koszulę w prawdziwe arcydzieło. Zachęcamy do przejrzenia oferty na modini.pl.

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu producenta koszul męskich oraz odzieży damskiej markę TUDOR. Firma obecna jest na rynku polskim i europejskim od 2006r. Dzieje firmy sięgają roku 1964r., kiedy firma Wólczanka uruchomiła szwalnię w Wieruszowie. W następstwie przeobrażenia zakładu Wólczanka Prodaction 2 powstała firma TUDOR Sp.z.o.o. Zasadniczym atutem marki jest wiedza, praktyka i entuzjazm 250 pracowników. Wybierając produkty tej fimy mają Państwo gwarancję profesjonalnego wykończenia, unikatowego wzornictwa oraz  najwyższej jakości materiałów. 

Less

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.