Strój Pana Młodego


Mówi się, że ślub i wesele to wydarzenie najbardziej stresujące i fascynujące dla panny młodej, nie do końca jest to prawda! Pan młody również myśli o tym, aby wszystko się udało idealnie i aby jego wygląd (jako najważniejszego mężczyzny na tej uroczystości) był modny i elegancki. Do takiego efektu potrzebny jest modny garnitur ślubny oraz wyjątkowe dodatki, których szeroki wybór oferuje nasza firma.

Męska Moda Ślubna

Podążanie za trendami to nasza domena, dlatego w naszym sklepie skupiamy się na aktualnej modzie i zmieniających się oczekiwaniach. Ślubna moda męska zmienia się z roku na rok, podobnie jak trendy w stroju panny młodej, przeobraża się w kilku kwestiach:

Nasza firma oferuje szeroki wybór smokingów, garniturów, surdutów, fraków oraz dodatków, w których każdy pan młody zachwyci i pokaże dobry gust i smak.

Nasz sklep to nowoczesne i profesjonalne stroje ślubne dla panów, doradztwo oraz wyjątkowe dodatki dopasowywane indywidualnie także do stylu sukni ślubnej wybranki.

Garnitur na ślub

U nas największy wybór nowoczesnych garniturów w fasonie SLIM oraz SUPER SLIM - absolutny hit zarówno w strojach ślubnych, jaki w garniturach noszonych biznesowo i na inne okazje. Garnitur warto dopasowywać stylem do całej ceremonii ślubnej. Jeśli uroczystość zachowana jest w stylu klasycznym, starodawnym, warto do ślubu wybrać surdut angielski który dopełni całą otoczkę ślubną stylem. Co ważne według kanonów mody męskiej może być on noszony przed godziną 18. Na wesele polecamy klasyczny czarny smoking, który powinien być noszony porą wieczorową. Nie wiesz od czego zacząć? Nasi projektanci podpowiedzą.

To czy garnitur będzie jasny czy ciemny, uzależnia się głównie od pory roku oraz urody pana młodego. Wybierając odpowiedni strój do ślubu, zawsze mężczyzna powinien korzystać z usług profesjonalistów - w naszym sklepie każdy klient traktowany jest indywidualnie i z pełnym doradztwem od głowy do stóp.

Obecnie zauważa się duże zainteresowanie stylem angielskim w ubiorze ślubnym. Co to znaczy?

Pan młody w tym sezonie to, pan elegancki najlepiej w surducie angielskim i smokingu. Zachęcamy do przejrzenia surdutów i smokingów w naszym sklepie, odpowiemy na wszystkie pytania związane z tym stylem ubioru. Te niezwykle elegancki,e wykonane z wysokiej jakości pięknych tkanin stroje, idealnie pasują na okazję ślubu i wesela. Stylizacja angielska jest odpowiedzią na wyszukany styl, eleganckiego mężczyzny, nawet najbardziej wybredny elegant poczuje się w takim ubraniu jak „ młody król”.

Strój dla Pana Młodego

Nowoczesna moda ślubna dla panów, daje dość szerokie pole popisu. W zależności od gustu, figury oraz zasobności portfela, każdy mężczyzna może wybierać u nas z dużej oferty garniturów ślubnych. Wybierając konkretny styl, trzeba pamiętać aby pasował on do stylu sukni ślubnej wybranki oraz aby wszystkie dodatki trzymały się dokładnie tego samego stylu.

Pan młody także może być „ przebrany” a nie ubrany, dlatego nim zdecyduje się na kompletny strój, zapraszamy po poradę do naszego sklepu!

Ślub jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu, także mężczyzny i podobnie jak u panny młodej, wszystko powinno być dopięte na tzw. ostatni guzik w jego wyglądzie

W nowoczesną modę ślubną wpisują się w tym sezonie także:

  • Surduty łączone kolorystycznie ze spodniami

  • Klasyczne smokingi

  • Garnitury ślubne ze stójką

  • Garnitury ze zdobieniami

  • Garnitury w oryginalnych kolorach

  • Najbardziej eleganckie fraki

  • Stroje awangardowe

W naszym sklepie kupisz szyty na miarę, wyjątkowy strój do ślubu, oszczędzisz czas i otrzymasz wysokiej jakości ubranie. Każdy mężczyzna wie najlepiej w jakim garniturze czuje się wyjątkowo… Klasyka zawsze jest w modzie, ale awangarda i oryginalność zachwycają najbardziej we współczesnym świecie. Zapraszamy!

Zobacz też: Spinki do mankietów | Poszetki | Koszule ślubne na spinki | Koszule smokingowe

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
0 1350
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.