Krawaty w kratkę


Kratka to motyw występujący na wielu elementach garderoby. Jego niewątpliwym atutem jest uniwersalność. Odpowiednio dopasowana kratka może być zarówno wzorem przewodnim, jak również motywem występującym na elemencie dodatkowym. Doskonałym przykładem takiego zastosowania ponadczasowej kratki jest najnowsza kolekcja krawatów w kratkę.

Krawat w kratkę jest elegancki, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku strojów oficjalnych, jak również odświeżający, co świadczy o tym, że może być on wzorem stosowanym w stylizacjach półoficjalnych. Tak naprawdę wszystko zależy od kontrastów kolorowych, które zostały zawarte na materiale. Nie bez znaczenia jest także wielkość kratek oraz rozmiar elementów na niej nałożonych. W naszej bogatej ofercie można znaleźć wiele klasycznych kontrastów i wzorów kraciastych, jak również modernistyczne połączenie stanowiące współczesny trend mody męskiej. Krawaty w kratkę będą świetnym uzupełnieniem garnituru, marynarki sportowej, kardiganu, płaszcza, a także zwykłej – gładkiej koszuli. Jakimi – innymi walorami cechuje się tytułowa kolekcja?

Ważnym atutem owej kolekcji jest zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Warto podkreślić, iż pochodzą one wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Krawaty w kratkę to przede wszystkim innowacyjna faktura, która odznacza się elastycznością oraz sprężystością. Dzięki niej krawaty nie ulegają wygnieceniom. Istotną rolę w tej kwestii odgrywa ponadto mięsiste wnętrze – dzięki niemu bez względu na rodzaj węzła krawat zachowuje swe pierwotne – nienaganne położenie. Solidny szew sprawia, że konstrukcja jest wytrzymała i stabilna, choć ważnym elementem stylizacji jest również odpowiedni rozmiar krawatu. Ten jest dobierany na podstawie szerokości klap marynarki. Szerokość tytułowego elementu garderoby w opinii stylistów powinna być wprost proporcjonalna do szerokości klap marynarki której ma on towarzyszyć.

Ponadczasowa krata wciąż jest wariantem uniwersalnym, który może być zarówno elegancki, jak i prowokujący. Kluczową rolę w tej kwestii odgrywają detale. Tytułowa kolekcja ze względu na swą obszerność usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających koneserów mody męskiej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. Doskonały stosunek jakości względem atrakcyjnej ceny oraz oryginalna estetyka to jej największa siła.

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
0 135
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.