Jedwabne muchy męskie


Mucha to prawdziwy znak elegancji i szyku. Już nie tylko zastępuje krawat, ale jest wręcz coraz częściej wybierana znacznie chętniej i tak coraz więcej osób publicznych, np. polityków czy dziennikarzy, prezentuje się z tym niezwykłym dodatkiem przy szyi. Mucha ma bardzo prosty kształt – zawiązanego pod szyją kawałka wąskiego paska materiału. Muchy noszone są do bardziej eleganckich kompletów – smokingów, fraków i garniturów, choć niektórzy ubierają je także do nieco powszechniejszego stroju.

Muchy z jedwabiu

Za jedne z najbardziej eleganckich uchodzą muchy jedwabne. Nie tylko świetnie się prezentują, ale i wykonane są ze szlachetnego materiału. Takie właśnie muchy oferuje internetowy salon mody męskiej, Modini.pl. Firma charakteryzuje się niezwykłą dbałością o jakość proponowanych produktów, a także wspieraniem polskich producentów. Ponadto jest ciągle na bieżąco, gdyż śledzi modowe trendy i swoją ofertę stara się aktualizować zgodnie z nimi. Dzięki temu wszelkie produkty są nie tylko świetnie wykonane, ale także okazują się prawdziwym szlagierem modowym. Modini.pl to także bardzo okazyjne ceny, bezpieczeństwo zakupów oraz niesamowita wygoda – można ich dokonać w zasadzie jednym kliknięciem myszy bez wychodzenia z domu.

Mucha powinna być dopasowana nie tylko do stroju, ale i osobowości jej właściciela. Modini.pl doskonale to rozumie i proponuje muchy jedwabne o różnych wzorach oraz kolorach. I tak są muchy klasyczne, gładkie, dekorowane delikatnymi wzorami, muchy z poszetką, we wzór paisley, a nawet muchy slim w modną czarno-czerwoną kratę.

Przy wyborze muchy warto kierować się wizją całego stroju. Przyjmuje się, że do całkiem gładkich koszul można dopasować nawet najbardziej wzorzystą muchę, ale już w przypadku wzorowanych koszul, panowie wybierają raczej gładkie muchy. Dzięki temu nie psują, a tylko umacniają oszałamiający efekt.

Prawdziwie elegancki mężczyzna powinien mieć w swojej szafie choć jedną muchę. Moda na muchy nie kończy się – wręcz przeciwnie, obecnie przeżywa rozkwit!

Zobacz też: Koszule | Swetry | Poszetki

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
0 90
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.