Czarne krawaty


Czerń to klasyczna barwa, która odznacza się przede wszystkim elegancją oraz uniwersalnością. Nie sposób nie uwzględnić również jej praktycznego wymiaru, bowiem czerń pasuje niemal do wszystkiego. Podobnie jest w kwestii krawatów, które po chwilowym niebycie powracają do świata mody męskiej. Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru czarnego krawata?

Styliści twierdzą, że powrót krawatów na modowy świecznik to była tylko kwestia czasu. Obecnie zyskują one na popularności przede wszystkim pośród osób młodych. Duża w tym zasługa ich uniwersalności, bowiem krawaty występujące w klasycznych odcieniach mogą być doskonałym uzupełnieniem oficjalnego garnituru, koszuli z długim rękawem, a także marynarki sportowej. Aby efektywnie dobrać odpowiedni krawat do reszty stylizacji warto kierować się kilkoma zasadniczymi kryteriami. Pierwsze z nich stanowi rzecz jasna rozmiar – zarówno szerokość, jak i długość krawatu powinna być dostosowana do sylwetki oraz kształtu twarzy. Kolejne kryterium stanowi faktura – jej rodzaj z kolei dopasowujemy do okrycia wierzchniego – najczęściej jest to marynarka. Warto pamiętać, iż im wyższej jakości gramatura i materiał, tym krawat mniej się gniecie i lepiej leży na koszuli. Do pozostałych kryteriów zaliczamy wzór oraz kolor. W naszej kolekcji znajdą Państwo szeroki wybór krawatów czarnych, które powstały z najwyższej jakości – sprawdzonych materiałów.

Czarne krawaty są kwintesencją elegancji, zwłaszcza w przypadku oficjalnych garniturów. Z powodzeniem można je zakładać w przypadku spotkań biznesowych oraz ważnych uroczystości okolicznościowych. Doskonale współpracują z białą, czarną oraz szarą koszulą. Warto pamiętać o podstawowej zasadzie stylistów – jeśli zakładamy garnitur czarny, wówczas krawat powinien być szerszy, zaś w przypadku marynarek sportowych należy postawić na przysłowiowego „śledzika”. Czarny krawat to również aspekt symboliczny – należy go zakładać do stylizacji oficjalnych, wymagających stosownej powagi. Krawaty znajdujące się w naszej ofercie to przede wszystkim doskonały stosunek jakości materiałów względem atrakcyjnej ceny. Szeroki wybór pozwala usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego mężczyznę. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej bogate oferty.

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
58 59
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.