Fulary i plastrony

Fulary i plastrony

Jest 30 produktów.

Wizerunek każdego eleganckiego mężczyzny, prawdziwego dżentelmena, powinien być dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Tyczy się to nie tylko właściwego doboru koszuli, garnituru i butów, lecz również odpowiednio uzupełniających wygląd dodatków do nich.

Marka Modini Prestige przywiązuje wielką wagę do takich detali w modzie męskiej, stąd w je...

Wizerunek każdego eleganckiego mężczyzny, prawdziwego dżentelmena, powinien być dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Tyczy się to nie tylko właściwego doboru koszuli, garnituru i butów, lecz również odpowiednio uzupełniających wygląd dodatków do nich.

Marka Modini Prestige przywiązuje wielką wagę do takich detali w modzie męskiej, stąd w jej ofercie można znaleźć najwyższej klasy unikatowe fulary i plastrony, które noszą też nazwę Ascot, która wzięła się od wyścigów konnych w Wielkiej Brytanii, słynących z bywalców z najwyższych sfer społecznych, ubranych zawsze według najwyższych standardów elegancji.

Fular - Ascot

Fular to miękka i cienka tkanina jedwabna lub półjedwabna, która do Europy zawędrowała z Dalekiego Wschodu, a najpierw rozpowszechnił się na terenie dzisiejszej Francji (Lyon). Szyje się z niej między innymi chustki zawiązywane przez mężczyzn zamiast krawata.

Sklep internetowy firmy Modini ma w ofercie fulary w kolorze czerwonym, bordowym, granatowym, granatowo-grafitowym, szarym oraz niebieskim. Wszystkie zostały wykonane ręcznie w Polsce, w 100 procentach z mikrofibry! Dostępne są fasony w białe kropki, w grochy, w kwiatki, jak również w niebieskie grochy. Jest też fular całkowicie czerwony, bez kropek albo kwiatków.

Do wykonania każdego z fularów zastosowano unikatową technologię DuPont Teflon, chroniącą przed poplamieniem. Fular dostępny w ofercie Modini Prestige to idealne rozwiązanie także dla tych mężczyzn, którzy nie przepadają za krawatami, ale wciąż chcą zachować elegancję i klasę. Prezentowane modele będą świetnie kontrastować z białą koszulą i dopełniać czarne buty.

Jeżeli nie fular to może plastron? Plastron alias ascot to rodzaj szarfy dla mężczyzn o końcach jednakowej szerokości. Zwykle wiąże się je w pięknie wyglądający węzeł, spina ozdobną szpilką i dzięki temu uzyskuje się elegancką, klasową alternatywę dla krawata, sięgającą niemalże do paska spodni.

Plastron do surdutu

Sklep firmy Modini ma w ofercie jeden, ale za to superelegancki, ręcznie wykonany model plastronu w kolorze szarym, w paski. To nowoczesny dodatek, który wykonano w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem taśmy perforowanej. Plastron szybko, wygodnie i łatwo się reguluje. Dostępny ascot sprzedawany jest razem z poszetką, czyli ozdobną chusteczką, którą wkłada się do górnej kieszonki marynarki. Także poszetka jest wykonana w kolorze szarym, w paski. Zarówno plastron, jak i poszetka są wykonane z trwałego materiału, odpornego na zabrudzenia.

Zobacz też: Krawaty | Modne koszule męskie | Poszetki

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 30 z 30 produktów
Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj