Krawaty w kropki


Krawaty w kropki stanowią najnowszą kolekcję naszej marki, która cieszy się coraz większą popularnością. Wszystko dzięki uniwersalności tytułowego motywu, który będzie świetnym uzupełnieniem stroju formalnego oraz towarzyskiego. Dlaczego warto zapoznać się ze szczegółami owej kolekcji?
Krawaty w kropki, bądź jak twierdzą niektórzy – w grochy są propozycją szczególną ze względu na zastosowany materiał. Pochodzi on od renomowanych producentów i odznacza się sprężystością oraz elastycznością gramatury. Dzięki zastosowaniu owej faktury na krawatach nie występują wgniecenia, zaś mięsisty środek sprawia, że bez względu na rodzaj wiązania oraz sylwetkę mężczyzny – krawat występuje w idealnym położeniu. Istotne znaczenie w kwestii układania krawata ma również jego rozmiar. W naszej wyjątkowej kolekcji istnieje wiele wariantów rozmiaru, a wszystko ze względu na indywidualne predyspozycje klientów. W jaki sposób skutecznie dobrać rozmiar krawatu? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Pierwszym z nich jest szerokość klap marynarki – rozmiar krawatu, a więc także jego szerokość powinna być wprost proporcjonalna. Nie bez znaczenia w funkcji estetycznej jest również wspomniana sylwetka oraz kształt głowy.
Po zdefiniowaniu faktury oraz rozmiaru należy skupić się na barwie oraz wzorze. Krawaty w kropki z naszej kolekcji występują w wielu barwach – zarówno tych stonowanych, które cechują się elegancją, jak również w kolorach żywych, które świetnie sprawdzą się w przypadku strojów półoficjalnych. Najważniejszym atutem tego rodzaju krawatów jest fakt, iż tworzą one kontrast – w przypadku ciemnego odcienia krawatu opozycję stanowią białe groszki. Owa tendencja świadczy o stylowości oraz stosownej elegancji.
Krawat w kropki sprawdzi się zarówno w wariancie formalnym, czyli garniturze, jak również we wspomnianej już wersji półoficjalnej, gdzie może być towarzyszem marynarki sportowej, kardiganu, a nawet płaszcza. Warto dodać, iż wielkość kropek, a także ich częstotliwość ma tu ogromne znaczenie. Krawaty w kropki to kolekcja łącząca w sobie wysoką jakość materiału oraz atrakcyjne ceny. Gorąco zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami szerokiej oferty. Duży wybór krawatów w kropki z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających koneserów mody męskiej.

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
0 135
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.