Brązowe krawaty


Istnieje grupa barw uniwersalnych, które doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku dodatków stylizacyjnych, jak i motywów przewodnich. Przykładem tego pierwszego jest najnowsza kolekcja krawatów, która łączy w sobie styl, wygodę oraz uniwersalność.

Tytułowa kolekcja występuje w kolorze brązu – istnieje wiele wariantów tego koloru, które zostały dobrane i zaprezentowane w ramach współpracy wybitnych projektantów ze stylistami. Kolor brązowy wraca do łask za sprawą aktualnych trendów – coraz większa liczba panów ulega ich wpływom wybierając stosowny odcień. Warto pamiętać, że w przypadku krawatów nie jest to jedyne kryterium. Co należy wziąć pod uwagę podczas doboru tytułowego elementu?

Kluczowe znaczenie ma rozmiar. Brązowe krawaty stanowiące naszą kolekcję występują w różnych rozmiarach. Podstawowym czynnikiem świadczącym o odpowiednim wyborze jest szerokość klap marynarki. Szerokość krawatu w tej kwestii powinna być porównywalna. Pod uwagę należy też wziąć kształt twarzy oraz sylwetkę. Duże znaczenie ma także rodzaj faktury – krawaty stanowiące naszą kolekcję powstały z materiałów najwyższej jakości, które pochodzą od renomowanych producentów. Faktura jest sprężysta oraz elastyczna, dzięki czemu minimalizuje to ryzyko wystąpienia wgnieceń. Krawaty zachowują swą sprężystość i gładkość nawet o kilkunastu wiązaniach. Znakomity stosunek jakości wykonania względem ceny, to nie jest jedyna zaleta tytułowej oferty. Kolejnym ważnym walorem jest szeroki wybór, który zagwarantowany został przez obecność wielu form oraz odcieni brązu.

Brązowy krawat to doskonały dodatek do garnituru. Świetnie będzie się on komponował z klasycznym wariantem czerni. Dla panów, którzy oczekują bardziej wyrazistych stylizacji fantastyczną propozycją będzie udział marynarki bordowej, jednak warto pamiętać, że powinna być ona w wariancie sportowym typu „slim”. Taka - półoficjalna wersja z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza młodszym mężczyznom, których wygląda nabierze powagi oraz subtelnej elegancji. Brązowy krawat może być ponadto dodatkiem do kardiganu, wiosennego płaszczu, bądź zwykłej koszuli z długim rękawem.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Obfitość kształtów, rozmiarów od barw sprawia, że każdy – nawet najbardziej wymagający mężczyzna znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Filtruj według

Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
49 135
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.