• -10%
Malinowe skarpety męskie w muzyczny...
Malinowe skarpety męskie w muzyczny...
Malinowe skarpety męskie w muzyczny...

Malinowe skarpety męskie w muzyczny wzór SK225

Brak na stanie
18,00 zł 20,00 zł -10%

 SKŁAD: bawełna 68%, poliamid 16%, polipropylen 14%, elastan 2%

Jednym humor poprawiają filmy, innym książki, ale są i tacy, którzy nie potrafią żyć bez muzyki. Teoretycznie łatwo ich rozpoznać: zdarza im się kiwać głową w rytm ulubionego utworu nawet podczas ważnego zebrania w firmie, jeśli uprawiają sport, to tylko z słuchawkami w uszach, a bez poranka z radiem puszczonym na pół regulatora (żeby nie drażnić sąsiadów), nie potrafią zacząć dnia.

I właśnie dla wszystkich muzycznych freaków i zapaleńców stworzyliśmy kolorowe skarpety MUSIC. Żeby muzyka (w różnych formach) mogła im towarzyszyć przez cały dzień. Mamy nadzieję, że tym wzorem choć trochę ułatwimy także życie tym, którzy dla fanów muzyki kilka razy w roku szukają prezentów. Kiedy zabraknie już pomysłów na podarunki z okazji urodzin, imienin, Mikołajek, Dnia Kobiet i Dnia Chłopaka, kolorowe skarpetki mogą okazać się tym, czym można ich zaskoczyć.

Dostawa już od 15,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Malinowe skarpety męskie w muzyczny wzór SK225

Wzór
Inny
Dominujący kolor
Różowy
Skład tkaniny
bawełna 57%, poliamid 26%, polipropylen 14%, elastan 3%
SK225
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.