Moda męska

Opaski do rękawów - stylowy dodatek czy praktyczny gadżet?

Czym są, skąd się wywodzą i jakie mają zastosowanie opaski znane m.in. jako Arm Bands czy Sleeve Garter. Czy warto mieć je w swojej garderobie i w jaki sposób je nosić?
Czytaj dalej

Co mężczyzna powinien włożyć na rozmowę kwalifikacyjną by sprawić dobre wrażenie lub się wyróżnić?

Właściwy dobór stroju na rozmowę rekrutacyjną pozwala zbudować korzystny wizerunek osoby ubiegającej się o pracę. Czy formalny strój jest zawsze konieczny?
Czytaj dalej

Jak mężczyzna powinien ubrać się do filharmonii, opery i teatru?

Oficjalne okazje wymagają wyjątkowego podkreślenia. Jeśli wahasz się, jak powinieneś ubrać się na kulturalne wyjścia, Twoje wątpliwości mogą rozwiać nasze wskazówki.
Czytaj dalej

Jak dobrać krawat do koszuli?

Dobór krawata może wydawać się łatwym zadaniem. Okazuje się jednak, że dokonanie złego wyboru może mieć konsekwencje w postaci wizualnego niedopasowania całej stylizacji. Możesz tego uniknąć, trzymając się kilku zasad.
Czytaj dalej

Rodzaje swetrów męskich

Swetry męskie to doskonały złoty środek między zwykłą bluzą i formalną marynarką – dlatego każdy powinien mieć przynajmniej jedną taką alternatywę w swojej szafie. Jaki sweter wybrać i jak dostosować go do pory roku oraz okazji?
Czytaj dalej

Jak mężczyzna powinien ubrać się na Sylwestra

Jeśli istnieje czas w ciągu roku, gdy moda wybacza więcej, jest to Sylwester. To właśnie wtedy możesz zaszaleć ze swoim ubiorem, puszczając wodze fantazji. Jak dobrać poszczególne elementy stroju?
Czytaj dalej

Jak mężczyzna powinien ubrać się na Wigilię

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który staramy się spędzić w wyjątkowy sposób – w gronie rodziny lub przyjaciół, smakując każdy moment. Zasługuje on na wyjątkowe podkreślenie w postaci eleganckiego stroju.
Czytaj dalej

Koszula i buty na studniówkę

Studniówka to wyjątkowy dzień w życiu każdego młodego człowieka. Bal przed egzaminem dojrzałości wywołuje tyle samo emocji, co sama matura. Do tego wyjątkowego wydarzenia trzeba bowiem również bardzo poważnie się przygotować. Młody gentleman, który chce pokazać się na balu od jak najlepszej strony i zaskoczyć zaproszoną partnerkę wyjątkową stylizacją, nie ma łatwego zadania.
Czytaj dalej

Koszule w prążki

Mężczyźni szukający ciekawej alternatywy dla gładkiej koszuli, zwykle sięgają po modne kratki. A przecież do dyspozycji jest jeszcze jedna opcja – eleganckie prążki. Ten wyjątkowy deseń daje szykownym panom ogromne możliwości, łącząc zalety koszul gładkich i kraciastych. Nie warto wierzyć w obiegowe opinie, że prążki nie sprawdzają się w większości stylizacji i trudno łączyć je z innymi wzorami. Jeżeli tylko dobierze się odpowiedni styl prążków i dodatki, okazać się może, że koszula w paski zmieni klasyczny strój nie do poznania, nadając mu niebanalnego charakteru i świeżości. Przygodę z prążkami najlepiej zacząć od zapoznania się z poszczególnymi ich rodzajami.
Czytaj dalej

Marynarka do jeansów

Niektórzy mężczyźni zakładają marynarkę tylko na specjalne okazje – są jednak też tacy, dla których jest to nieodłączny element ich stylu. W pracy, w teatrze i na bankiecie, formalna marynarka jest czymś oczywistym i stanowi wręcz niezbędny element stroju każdego gentlemana. Jak jednak nosić marynarkę na co dzień, w czasie spacerów i prywatnych spotkań towarzyskich? Co zrobić, aby gustowna marynarka nie kojarzyła się z pracą, konwenansami i masą obowiązków? Jednym z najlepszych sposobów na stworzenie modnej, eleganckiej i swobodnej stylizacji jest połączenie marynarki z klasycznymi jeansami. Jak jednak sprawić, aby taki mariaż wyglądał dobrze?
Czytaj dalej
Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj