Koszule na wzrost 188-194


Wysoki wzrost zazwyczaj jest powodem do dumy i chluby dla mężczyzny. Kiedy jednak przychodzi do wyboru koszuli na wyjątkową okazję lub po prostu wysoki mężczyzna odczuwa nieodpartą chęć ubrania się elegancko i z klasą na co dzień, może okazać się, iż sytuacja robi się lekko kłopotliwa, by nie powiedzieć – wysoce kłopotliwa. Na szczęście Modini to firma oferująca koszule dla wysokich mężczyzn – nie tylko, ale i również. Panowie mogą być pewni, iż są to produkty najwyższej próby – oferta jest bowiem skierowana do wysokich szczęśliwców, dbających o garderobę w równie wysokim stopniu, jak wzrost, którym zostali obdarzeni. Doskonała jakość idzie w parze z perfekcją wykonania, a wszystko po to, by wysoki mężczyzna mógł – zupełnie słusznie zresztą – doświadczyć na co dzień jeszcze lepszego samopoczucia, wynikającego ze starannie dobranych elementów garderoby.
Propozycje dla tych, którzy patrzą z wyższego pułapu na świat, niż mężczyzna przeciętnego wzrostu, są równie różnorodne, jak szeroki jest asortyment pozostałych produktów Modini. W kolekcji dedykowanej wysokim mężczyznom znajduje się niejedna koszula na 188-194 cm. W końcu nikt, na całe szczęście, nie powiedział, iż wysocy nie mają prawa do szykownego ubioru oraz bawienia się modą.
Firma Modini oferuje wysokim mężczyznom szeroki wachlarz koszul nie tylko casualowych, ale również w eleganckiej wersji, doskonałej na spotkanie biznesowe lub uroczystość niezwiązaną ze środowiskiem zawodowym. W ofercie znajdują się koszule na 188-194 cm zarówno w kratę, jak i w kropki, na gładkie. Szeroki asortyment uwidacznia się również w bogatej kolorystyce – dostępne są zarówno opcje w intensywnych odcieniach, takich jak intensywna czerwień lub chabrowy błękit. Nie braknie także standardowych barw – śnieżnej bieli, spokojnego granatu, eleganckiego ecru czy stonowanego błękitu. Modini troszczy się również o tych wysokich mężczyzn, dla których moda jest doskonałym pretekstem do zabawy kolorami i fakturami. Drobne jak i szerokie kratki, rozsypane na materiale grochy czy subtelne kwiatowe motywy to zaledwie kilka propozycji z szerokiego wachlarza propozycji marki.
Koszule na 188-194 cm to idealne rozwiązanie na prezent dla wysokiego miłośnika wysokiej jakości. Produkty Modini to gwarancja trwałości, komfortu użytkowania oraz elegancja w każdym calu. Tylko dla prawdziwych mężczyzn. Tylko dla wysokich koneserów meandrów świata mody.

Filtruj według

Rozmiar koszuli i fason
więcej... mniej
Dominujący kolor
więcej... mniej
Wzór
więcej... mniej
Cena
116 239
Producenci
Filtruj

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.