Pomarańczowa lniana marynarka męska...
  Pomarańczowa lniana marynarka męska...

  Pomarańczowa lniana marynarka męska Malibu

  Przywołująca na myśl optymizm, wigor i zdrowie pomarańczowa marynarka producenta Malibu Moda Męska została wykonana w 100% z naturalnego lnu, co zapewnia trwałość, lekkość i przewiewność. Dodanie białych elementów dopełniło dzieła, tworząc produkt dla aktywnych mężczyzn sukcesu. Czas realizacji: 3-5 dni roboczych.

  El-paso-orange-14
  Brak na stanie
  440,00 zł

  Dostawa za darmo
  Wyświetl koszt wysyłki

  Wygodne zakupy w sklepie internetowym 

  Pomarańczowa marynarka męska

   

  Pomarańczowa marynarka – Malibu Moda Męska 

  Ewolucja mody męskiej to kilkaset lat zmian, eksperymentów i przekraczania granic. Znane jeszcze z dziewiętnastego wieku reguły mówiące, że mężczyzna powinien pojawiać się jedynie w czerni, bieli, ewentualnie szarościach lub brązach – już dawno uległy zmianie. W ostatnim sezonie prawdziwym hitem mody męskiej okazał się kolor pomarańczowy. I właśnie marynarkę w tym kolorze proponuje Państwu producent Malibu Moda Męska. Barwa pomarańczowa to barwa ludzi odważnych, kojarzy się przede wszystkim z aktywnością, energią i pozytywnym nastawieniem. 

  Ta pomarańczowa marynarka – Malibu Moda Męska wykonana została w stu procentach z naturalnie gniotliwego lnu marynarka. To wysmakowana fuzja klasyki i nowoczesności. Trudno o bardziej ponadczasowy i lubiany przez mężczyzn materiał, niż len. Nie wspominając o jego głównych zaletach, takich jak przepuszczanie powietrza czy trwałość, warto zwrócić uwagę chociażby na fakt, że jest antyalergiczny i zawsze pozostaje chłodny w dotyku.

  Tradycyjny krój osiągnięto przez zastosowanie otwartych klap, tworzących wycięcie w kształcie trójkąta. Brustaszę, klapy i butonierkę wykończono białą ozdobną nicią dokładając wielkiej staranności. Dodającym kontrastu i wprowadzającym spokój elementem są bez wątpienia również białe guziki na rękawach. Marynarka posiada dwa, zapewniajace swobodę ruchu, rozcięcia z tyłu. 

  Ten typ marynarki dobrze pasuje do każdego mężczyzny, lecz w naszym sklepie mogą Państwo jeszcze dokładniej określić model marynarki. Jeśli na pierwszym planie chcemy podkreślić lub wyszczuplić sylwetkę, proponujemy model slim lub super-slim, który jest mocno taliowany. Dla ceniących swobodę idealnym wyjściem będzie model klasyczny. 

  Pomarańczowa marynarka męska slim

  Wzór
  Gładki
  Dominujący kolor
  Pomarańczowy
  Skład tkaniny
  Len: 100%
  Brak opinii

  Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.