Obniżka! Płaskie srebrne spinki do mankietów koszuli Powiększ

Płaskie srebrne spinki do mankietów koszuli A95

Niedostępny

A95

Nowość

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,60 zł

44,00 zł

-10%

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za:
Paczka w następny dzień roboczy będzie na miejscu

Płaskie srebrne spinki do mankietów koszuli
Wybór spinek do garnituru wiąże się z wyborem odpowiedniej koszuli i garnituru. Kupując koszulę z miejscem na spinki, warto zwrócić uwagę na takie, które posiadają różne warianty mankietów: double cuff lub french cuff, czyli mankiety podwójne lub pojedyncze. Jeśli spinki są ciężkie, dobrym rozwiązaniem będzie podwójny mankiet. Do lżejszych spinek wystarczy mankiet pojedynczy. Ważnym aspektem jest także długość rękawa marynarki, ponieważ od tego zależy widoczność mankietów, a tym samym spinek.
Płaskie srebrne spinki do mankietów koszuli

Czarne spinki do mankietów ze srebrnymi paskami

Nie ma zasady co do długości wystającego mankietu. Można za to znaleźć koszulę z takimi mankietami, w których spinki wpina się bliżej wierzchu dłoni. Płaskie srebrne spinki do mankietów koszuli wykonane z doskonałej jakości stopu metalu uświetnią każdą stylizację. Są one prostokątne i matowe. Można je założyć do tradycyjnych garniturów jak również do bardziej casualowej garderoby. Ponadto płaskie srebrne spinki do mankietów koszuli są zapakowane w eleganckie pudełeczko, dzięki któremu zawsze będą schowane w tym samym miejscu.

Dominujący kolorSrebrny

Napisz opinię

Płaskie srebrne spinki do mankietów koszuli A95

Płaskie srebrne spinki do mankietów koszuli A95

Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj