Mata - podkładka ochronna pod...
  Mata - podkładka ochronna pod...
  Mata - podkładka ochronna pod...

  Mata - podkładka ochronna pod fotelik do samochodu OS2

  Mata ochronna pod fotelik do samochodu.

  • Ochrona tapicerki przez zarysowaniami i zabrudzeniami
  • Powierzchnia antypoślizgowa
  • Dostosowany do ISOFIX
  • Pasuje do wszystkich rodzajów foteli samochodowych, łatwy i szybki montaż
  • 2 podręczne kieszonki na niezbędne drobiazgi
  • Łatwy do czyszczenia i wodoodporny materiał
  • Polska produkcja
  • Wymiary części górnej: 47cm x 58cm
  • Wymiary części dolnej: 47cm x 45 cm + 35cm x 19cm

  Mata ochronna Maxi pod fotelik samochodowy chroni tapicerkę przed zarysowaniami, uszkodzeniami od fotelików oraz wszelkimi zabrudzeniami. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza fotelik przed przesunięciami. Łatwy do czyszczenia i wodoodporny materiał zapobiega powstawaniu plam i zabrudzeniom na tapicerce. Przedni organizer składa się z dwóch siateczkowych kieszonek, które pomieszczą niezbędne w podróży drobiazgi. Mata pasuje do wszystkich typów fotelików dziecięcych i wszystkich foteli samochodowych. Mata posiada wcięcia na wpięcie ISOFIX. 

  79,00 zł
  Dostawa w ciągu 24h

  Dostawa już od 15,00 zł
  Wyświetl koszt wysyłki
  Wysyłka paczek nastąpi za: 00h 19m 07s Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia.

  Mata ochronna Maxi pod fotelik samochodowy chroni tapicerkę przed zarysowaniami, uszkodzeniami od fotelików oraz wszelkimi zabrudzeniami. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza fotelik przed przesunięciami. Łatwy do czyszczenia i wodoodporny materiał zapobiega powstawaniu plam i zabrudzeń na tapicerce. Przedni organizer składa się z dwóch siateczkowych kieszonek, które pomieszczą niezbędne w podróży drobiazgi. Mata pasuje do wszystkich typów fotelików dziecięcych i wszystkich foteli samochodowych.

  Mata ochronna pod fotelik do samochodu

  Samochód to dla wielu narzędzie pracy i rzecz, bez której nie wyobrażają sobie życia. Zwłaszcza dla rodzin z dziećmi jest bardzo ważny, bo pozwala na łatwe przemieszczanie się i bezpieczne podróże z dzieckiem. Dziecko w świetle obowiązujących przepisów potrzebuje jednak specjalnego siedziska. A pod nie przyda się ochrona – mata ochronna pod fotelik jest w stanie doskonale spełnić tę rolę. Przekonaj się o tym.

  Ochrona tapicerki – zadbaj o swój samochód

  Zadbany samochód ma duże znaczenie, także jeśli chodzi o warstwę czysto wizualną i estetyczną. Nie tylko przyjemniej się w nim przebywa, ale też ma wyższą wartość, co ma ogromne znaczenie, jeśli postanowisz kiedyś sprzedać samochód i kupić inny, nowszy lub większy. Dlatego mata ochronna pod fotelik ma tak duże znaczenie, jeśli chodzi o dbałość o wygląd Twojego samochodu.

  Dlaczego przyda Ci się mata ochronna pod fotelik?

  Dziecko to szczególny pasażer – należy przede wszystkim dbać o jego bezpieczeństwo i komfort w podróży, bo to kwestie absolutnie priorytetowe. Samo dziecko może jednak nie być aż tak ostrożne i brudzić swoje otoczenie. Dlatego ochrona tapicerki przed zabrudzeniami, plamami i innymi oznakami kreatywności czy nieostrożności dziecka ma duże znaczenie. Podkładka pod fotelik zadba też o to, by nie pojawiły się żadne uszkodzenia mechaniczne – a o to dość łatwo, gdy ciągle się montuje i wymontowuje fotelik, przesuwa go czy inaczej układa. Łatwo o zarysowania, rozdarcia i inne problemy, którym możesz zapobiec właśnie dzięki macie.

  Jak wybrać podkładkę pod fotelik?

  Przede wszystkim kieruj się jakością – im lepsza mata, tym dłużej Ci posłuży. Wybierz też odpowiedni jej rozmiar. Tak, by mogła bez problemu pełnić swoją funkcję, a jednocześnie nie zawadzała i nie była zbyt duża. Ważna jest też antypoślizgowość – w innym wypadku może samoistnie się przemieszczać, a razem z nią będzie przesuwał się też foteli, co jest niebezpiecznym zjawiskiem. Dobra podkładka pod fotelik utrzymuje go w jednym miejscu, bez względu na okoliczności.

  Zabezpiecz samochód, wybierz najlepsze wsparcie

  Ochrona tapicerki ma duże znaczenie, dlatego nie warto zaniedbywać tej kwestii. Nasze maty są w stanie zaradzić wielu sytuacjom, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej stan. Są dopasowane do wszystkich modeli foteli, także tych dziecięcych, dlatego są bardzo uniwersalne. A przy tym łatwe w montażu i wygodne w użytkowaniu ze względu na swoją antypoślizgową powłokę, którą bez problemu utrzymasz w nienagannej czystości.

  Produkt ten znajdziesz również pod hasłami: mata ochronna pod fotelik, podkładka pod fotelik, ochrona tapicerki

  Mata ochronna pod fotelik do samochodu

  Mata ochronna pod fotelik do samochodu

  OS2
  Brak opinii

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.