Granatowe skarpetki/stopki w balony...

  Granatowe skarpetki/stopki w balony SK239

  Na pomysł tego wzoru wpadliśmy w któreś pochmurne popołudnie. To był jeden z tych dni, kiedy siedzi się trochę bez energii, patrzy tęsknie w okno i myśli o wolności. Takiej, która pozwala wstać, wyjść i wrócić dopiero jutro. Albo nawet za 3 dni.

  Wiemy oczywiście, że: "W normalnym życiu tak się nie da", "To nieodpowiedzialne" i "Dorosłość na tym nie polega", ale... wiemy też, że wolność nigdy nie jest prostym wyborem. Czasem, żeby ją osiągnąć, trzeba zrobić coś bardzo na przekór i wbrew regułom. Na przykład wstać i wyjść, gdy wszyscy grzecznie siedzą. Założyć kolorowe skarpetki, gdy większość chodzi w czarnych. Albo wybrać lot balonem, podczas gdy wszyscy wsiadają w autobus.

  Tak więc na pomysł wzoru BALLOONS wpadliśmy w smętny, pochmurny dzień. W taki dzień, kiedy zastanawiasz się, dlaczego jeszcze nie masz prawa jazdy na motor, nie byłeś/byłaś w Azji albo Ameryce Południowej, skoro od lat o tym marzysz i dlaczego wciąż nosisz kolor czarny, jeśli Twoim ulubionym jest różowy. Albo pomarańczowy i błękitny. Albo połączenie ich wszystkich.

  SKŁAD: bawełna 62%, poliamid 25%, polipropylen 10%, elastan 3%

  Rozmiar skarpetek
  • 39-42
  • 43-46
  SK239
  17,00 zł
  Dostawa w ciągu 24h

  Dostawa już od 13,00 zł
  Wyświetl koszt wysyłki

  Granatowe skarpetki/stopki w balony SK239

  Wzór
  Inny
  Dominujący kolor
  Granatowy
  Skład tkaniny
  bawełna 62%, poliamid 25%, polipropylen 10%, elastan 3%
  Brak opinii

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.