• -10%
  • Nowy
Grafitowo-złote spinki do mankietów - motocykle ścigacze A272
Grafitowo-złote spinki do mankietów -...
Grafitowo-złote spinki do mankietów -...
Grafitowo-złote spinki do mankietów - motocykle ścigacze A272

Grafitowo-złote spinki do mankietów - motocykle ścigacze A272

Grafitowo-złote spinki do mankietów - motocykle ścigacze A272

  • Zestaw zawiera: 2 sztuki spinek do mankietów
  • Materiał: stal szlachetna
  • Opakowanie: eleganckie pudełeczko
  • Wysokiej jakości wykonanie
  • Unikatowy wzór
  • Spinki doskonałe na prezent

Wymiary spinek: 2,3 x 1,1 cm

A272
63,00 zł 70,00 zł -10%
Dostawa w ciągu 24h

Dostawa już od 13,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

 Jeśli często zdarza Ci się zakładać koszule, ale masz dość utartych schematów ubierania się, pragniesz zamanifestować swoją odrębność, zaprezentować się jako osoba oryginalna i wyluzowana, a może nawet nieco zażartować podczas dobierania dodatków, zwróć uwagę na spinki do mankietów ścigacze. Prezentowane spinki wykorzystują motyw motocykla sportowego, do doskonały pomysł na przyjęcia mniej oficjalne, gdzie chcesz dobrze się zaprezentować, ale nie musisz sztywno trzymać się etykiety.

Spinki motocykle to produkt dla mężczyzn mających dystans do siebie, nie bojących się sięgać po rozwiązania nietypowe i obdarzonych dużym poczuciem humoru. To spinki, które nadają się raczej na sytuacje nieoficjalne, gdzie pomogą nam zdobyć sympatię rozmówcy, niż na poważne spotkania biznesowe, gdzie mogły by zostać uznane za przejaw braku szacunku. Po tę ozdobę warto sięgać wtedy, gdy spotykamy się z osobami, które dobrze znamy, lub na przyjęcia, na których panuje luźna atmosfera. Mimo, że prezentowane spinki lepiej sprawdzają się w kontaktach mniej oficjalnych, pozostają bardzo gustowne i na pewno nie zburzą estetycznego ładu stworzonej przez nas stylizacji. Zostały zaprojektowane w sposób niezwykle wysmakowany, wykonane ze srebrnej stali szlachetnej i ozdobione złotymi wstawkami – to ozdoba świadcząca nie tylko o poczuciu humoru, ale również świetnym guście. Klasyczny zestaw kolorystyczny (złoto i srebro) sprawia, że nie będziesz miał najmniejszych problemów z takim dobraniem pozostałych elementów stylizacji, aby nasze spinki do nich pasowały.

Dzięki temu, że spinki motocykle zostały wykonane ze stali szlachetnej nie tylko dobrze się prezentują, ale również są praktycznie niezniszczalne. Zostały zapakowane w gustowne pudełko, dzięki któremu łatwo je przechowywać i które czyni z nich doskonałym prezentem, zwłaszcza dla zapalonego motocyklisty. Jeśli masz kogoś takiego wśród swoich znajomych i nie wiesz, co chciałby dostać na urodziny lub inną okazję, srebrno złote spinki w kształcie motocykla na pewno okażą się strzałem w dziesiątkę.

Mogłoby się wydawać, że tak doskonale zaprojektowany i precyzyjnie wykonany projekt będzie kosztował majątek, tymczasem jego cena pozostaje na bardzo atrakcyjnym poziomie. Jeśli chcesz zostać właścicielem srebrno złotych spinek do koszul w kształcie motocykli – ścigaczy – zamów je już dziś! Zamówienia realizujemy maksymalnie w ciągu kilku dni. Te doskonałe spinki mogą być Twoje, co więcej aby je otrzymać, nie musisz nawet ruszać się z domu, wystarczy, że zamówisz je za pośrednictwem naszej strony.

Czarne spinki do mankietów ze srebrnymi paskami

Grafitowo-złote spinki do mankietów - motocykle ścigacze A272

Grafitowo-złote spinki do mankietów - motocykle ścigacze A272

Wzór
Inny
Dominujący kolor
Grafitowy
Złoty
Brak opinii

Zobacz także

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.