• -10%
Biała poszetka z niebieskim brzegiem

Biała poszetka z niebieskim brzegiem E39

E39
Brak na stanie
24,15 zł 26,83 zł -10%

Wymiary: 27cm x 27cm

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Biała poszetka z niebieskim brzegiem
Chociaż za najbardziej elegancką uważa się białą, gładką poszetkę, to poszetka z niebieskim obszyciem jest równie wyszukana, a zarazem uniwersalna. Wykonana z mikrofibry biała poszetka z niebieskim obszyciem to idealny dodatek do garnituru. Można ją ułożyć na wiele oryginalnych sposobów i dopasować do koszuli, marynarki oraz krawatu. Co więcej, na mniej oficjalne okazje można wybrać poszetkę zamiast krawata. Sprawi to, że całość będzie wyglądać lekko, a mężczyzna, który wybierze poszetkę z pewnością poczuje się bardziej komfortowo. Mało tego, zaskoczy znajomych oryginalną stylizacją.
Wyprodukowana w Polsce biała poszetka z niebieskim brzegiem ma idealnie wykończone kanty. Jest to bardzo ważne, ponieważ rogi poszetki są zazwyczaj widoczne. Dodatkowo niebieski kolor podkreśla nieskazitelną biel poszetki.
Moda męska się zmienia. Także rola poszetki w męskim ubierze uległa przemianie. Z chusteczki higienicznej stała się ona gustowną ozdobą. Funkcja użytkowa zmieniła się w funkcję estetyczną, jednak jedno się nie zmieniło, warto nosić poszetki!

Biała poszetka z niebieskim brzegiem

Poszetka - eleganckie opakowanie

Wzór
Gładki
Dominujący kolor
Biały
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.