Obniżka! Biała poszetka z niebieskim brzegiem Powiększ

Biała poszetka z niebieskim brzegiem E39

Niedostępny

E39

Nowość

Wymiary: 27cm x 27cm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,70 zł

33,00 zł

-10%

Zamów teraz, zamówienie wyślemy za:

Biała poszetka z niebieskim brzegiem
Chociaż za najbardziej elegancką uważa się białą, gładką poszetkę, to poszetka z niebieskim obszyciem jest równie wyszukana, a zarazem uniwersalna. Wykonana z mikrofibry biała poszetka z niebieskim obszyciem to idealny dodatek do garnituru. Można ją ułożyć na wiele oryginalnych sposobów i dopasować do koszuli, marynarki oraz krawatu. Co więcej, na mniej oficjalne okazje można wybrać poszetkę zamiast krawata. Sprawi to, że całość będzie wyglądać lekko, a mężczyzna, który wybierze poszetkę z pewnością poczuje się bardziej komfortowo. Mało tego, zaskoczy znajomych oryginalną stylizacją.
Wyprodukowana w Polsce biała poszetka z niebieskim brzegiem ma idealnie wykończone kanty. Jest to bardzo ważne, ponieważ rogi poszetki są zazwyczaj widoczne. Dodatkowo niebieski kolor podkreśla nieskazitelną biel poszetki.
Moda męska się zmienia. Także rola poszetki w męskim ubierze uległa przemianie. Z chusteczki higienicznej stała się ona gustowną ozdobą. Funkcja użytkowa zmieniła się w funkcję estetyczną, jednak jedno się nie zmieniło, warto nosić poszetki!

Biała poszetka z niebieskim brzegiem

Poszetka - eleganckie opakowanie

WzórGładki
Dominujący kolorBiały

Napisz opinię

Biała poszetka z niebieskim brzegiem E39

Biała poszetka z niebieskim brzegiem E39

Wymiary: 27cm x 27cm

Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj