Obniżka! Biała poszetka z kolorowymi brzegami Powiększ

Biała poszetka z kolorowymi brzegami E22

Modini Moda Męska Modini Moda Męska

E22

Nowość

Wymiary: 30cm x 30cm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,70 zł

33,00 zł

-10%

Biała poszetka z kolorowymi brzegami to polski produkt wykonany z wysokiej jakości mikrofibry. Ma ona tradycyjne wymiary 30 centymetrów na 30 centymetrów, dzięki czemu można ją ułożyć w przedniej kieszonce marynarki na wiele sposobów, zarówno tych tradycyjnych, jak i tych bardziej oryginalnych. Można ją ułożyć w wersji TV fold, czyli w wąski pasek wystający z brustaszy. Wtedy widoczny będzie jeden z kolorowych brzegów.
Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ w zależności od kolorystyki krawata, koszuli czy marynarki, można dopasować niebieski, turkusowy, czerwony lub żółty brzeg. 

Biała poszetka z kolorowymi brzegami

Taką poszetkę można ułożyć także w tak zwane rogi. Wtedy widoczne będą dwa brzegi. Rozwiązaniem dla odważniejszych mężczyzn jest ułożenie przypominające artystyczny nieład, dzięki któremu widoczne mogą być wszystkie brzegi.
Niewątpliwym atutem tej poszetki jest fakt, że łączy ze sobą elegancję i uniwersalność bieli z nutką ekstrawagancji oszałamiającej mocą kolorów. Taką poszetkę w swojej kolekcji powinien mieć każdy mężczyzna. 

Poszetka - eleganckie opakowanie

Dominujący kolorBiały

Napisz opinię

Biała poszetka z kolorowymi brzegami E22

Biała poszetka z kolorowymi brzegami E22

Wymiary: 30cm x 30cm

Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj