Biała poszetka z kolorowymi brzegami

  Biała poszetka z kolorowymi brzegami E22

  E22
  Brak na stanie
  26,83 zł

  Wymiary: 30cm x 30cm

  Dostawa za darmo
  Wyświetl koszt wysyłki

  Biała poszetka z kolorowymi brzegami to polski produkt wykonany z wysokiej jakości mikrofibry. Ma ona tradycyjne wymiary 30 centymetrów na 30 centymetrów, dzięki czemu można ją ułożyć w przedniej kieszonce marynarki na wiele sposobów, zarówno tych tradycyjnych, jak i tych bardziej oryginalnych. Można ją ułożyć w wersji TV fold, czyli w wąski pasek wystający z brustaszy. Wtedy widoczny będzie jeden z kolorowych brzegów.
  Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ w zależności od kolorystyki krawata, koszuli czy marynarki, można dopasować niebieski, turkusowy, czerwony lub żółty brzeg. 

  Biała poszetka z kolorowymi brzegami

  Taką poszetkę można ułożyć także w tak zwane rogi. Wtedy widoczne będą dwa brzegi. Rozwiązaniem dla odważniejszych mężczyzn jest ułożenie przypominające artystyczny nieład, dzięki któremu widoczne mogą być wszystkie brzegi.
  Niewątpliwym atutem tej poszetki jest fakt, że łączy ze sobą elegancję i uniwersalność bieli z nutką ekstrawagancji oszałamiającej mocą kolorów. Taką poszetkę w swojej kolekcji powinien mieć każdy mężczyzna. 

  Poszetka - eleganckie opakowanie

  Dominujący kolor
  Biały
  Brak opinii

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.