Szelki tematyczne - wędkarskie, myśliwskie, motocyklowe

Szelki tematyczne - wędkarskie, myśliwskie, motocyklowe

Jest 17 produktów.

Firma Modini jako specjalizująca się w modzie męskiej przykłada dużą uwagę do odpowiedniej jakości dodatków. Wszystkie produkty oferowane w firmowym sklepie internetowym, w tym również szelki, wyróżniają się precyzją, starannością wykonania, trwałością, dużą funkcjonalnością, a także efektownym wyglądem estetycznym. Co warte jest podkreślenia, M...

Firma Modini jako specjalizująca się w modzie męskiej przykłada dużą uwagę do odpowiedniej jakości dodatków. Wszystkie produkty oferowane w firmowym sklepie internetowym, w tym również szelki, wyróżniają się precyzją, starannością wykonania, trwałością, dużą funkcjonalnością, a także efektownym wyglądem estetycznym. Co warte jest podkreślenia, Modini mocno wspiera polską produkcję odzieży męskiej oraz dodatków.

Szelki dla myśliwych

Na nienaganny, stylowy, elegancki wygląd dżentelmena wybierającego się na polowanie, stanowiły szelki myśliwskie. Oferta sklepu internetowego Modini obejmuje kilka modeli szelek w kształcie litery "Y", które ozdobiono motywem, który doskonale sprawdzi się podczas polowania, ale może też być używany do zupełnie casualowego stroju, w mocno nieformalnych sytuacjach. Chodzi, chociażby o szelki z motywem łowieckim, myśliwskim, leśnym, jelenia oraz motywem "kamuflaż miejski". Na polowanie można z powodzeniem założyć również zwykłe, czarne szelki z otwieraczem do butelek.

Szelki dla wędkarzy

W sklepie Modini znaleźć można również tak zwane szelki wędkarskie. Asortyment obejmuje dwa modele szelek z tak zwanym motywem wędkarskim. Jeden intensywnie kolorowy, wypełniający znaczną część powierzchni, drugi nieco bardziej ascetyczny. Jest też model szelek ozdobiony rybami. Każdy z nich można założyć podczas wyprawy na połów, na wędrówkę po lesie, a także na nieformalne spotkanie.

Szelki dla motocyklistów

Spośród kilkunastu dostępnych w sklepie Modini szelek są też tak zwane szelki motocyklowe. Ozdobiono je dwoma wariantami motywów o nazwie "Choppers". Lubiący podróże dużymi, efektownymi jednośladami marki Harley Davidson mogą również zdecydować się na szelki z motywem w czaszki. Te modele również doskonale nadają się na różnego rodzaju spotkania nieformalne, towarzyskie.

Każdy z prezentowanych wariantów szelek jest produktem polskim. Szelki wykonano z mocnych, wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu będą długo służyć właścicielowi. Bardzo rozciągliwa guma galanteryjna z pewnością wytrzyma co najmniej kilka sezonów. Zaletą szelek jest bezproblemowo działający mechanizm regulacyjny, pozwalający na szybkie dopasowanie długości. Szelki pasują do każdego wzrostu i rodzaju sylwetki. Mocowane są dzięki silnie trzymającym się spodni żabkom.

Elegancję szelek podkreślają nie tylko pięknie wykonane kolorowe motywy, lecz również posrebrzane uchwyty oraz skórzane wstawki we wszystkich modelach. Skórzane wstawki poza rolą estetyczną pełnią również funkcję wzmacniającą, bo umieszczone są w miejscach najmocniej się zużywających. Każdy z modeli szelek zapakowany jest w eleganckie pudełeczko.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 17 z 17 produktów

Filtruj

Dominujący kolor:
 • Szelki męskie - motyw wędkarski T1 Szelki męskie - motyw wędkarski T1
  -10%
  Dostępny
  Szelki męskie - motyw wędkarski T1
  T1

  Szelki męskie - motyw wędkarski.  Super cena! Polski producent!Modne stalowe żabki Silne mocowanie Najwyższej jakościdrukowana guma galanteryjna Elastyczne taśmy o szerokości 4 cm Skórzane łączenia Regulacja: 75-110cm. Wygodne i uniwersalne. Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki moro/kamuflaż leśny T8 Szelki moro/kamuflaż leśny T8
  -10%
  Dostępny
  Szelki moro/kamuflaż leśny T8
  T8

  Szelki moro/kamuflaż leśny.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Czarne szelki męskie z otwieraczem T14 Czarne szelki męskie z otwieraczem T14
  -10%
  Dostępny
  Czarne szelki męskie z otwieraczem T14
  T14

  Czarne szelki męskie z otwieraczem. Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączenia;Regulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Czarne szelki męskie - szkielety T9 Czarne szelki męskie - szkielety T9
  -10%
  Dostępny
  Czarne szelki męskie - szkielety - kamasutra T9
  T9

  Czarne szelki męskie - szkielety T9.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki męskie - moro - kamuflaż miejski T6 Szelki męskie - moro - kamuflaż miejski T6
  -10%
  Dostępny
  Szelki męskie - moro / kamuflaż miejski T6
  T6

  Szelki męskie - moro / kamuflaż miejski.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki męskie - motyw świąteczny T3 Szelki męskie - motyw świąteczny T3
  -10%
  Dostępny
  Szelki męskie - motyw łowiecki T4
  T4

  Szelki męskie - motyw łowiecki.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szerokie Czarne szelki Choppers
  -10%
  Dostępny
  Szerokie Czarne szelki Choppers

  Czarne szelki Choppers Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4,5 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  49,50 zł 55,00 zł -10%
 • Szelki z motywem jelenia T5 Szelki z motywem jelenia T5
  -10%
  Dostępny
  Szelki z motywem jelenia T5
  T5

  Szelki z motywem wędkarskim.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki z motywem ryby T10 Szelki z motywem ryby T10
  -10%
  Dostępny
  Szelki z motywem ryby T10
  T10

  Szelki z motywem ryby.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki z motywem wędkarskim T2 Szelki z motywem wędkarskim T2
  -10%
  Dostępny
  Szelki z motywem wędkarskim T2
  T2

  Szelki z motywem wędkarskim.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączenia;Regulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki z motywem myśliwskim T7 Szelki z motywem myśliwskim T7
  -10%
  Dostępny
  Szelki z motywem myśliwskim T7
  T7

  Szelki z motywem myśliwskim. Produkt polski.

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Pirackie czarne szelki do spodni T13 Pirackie czarne szelki do spodni T13
  -10%
  Dostępny
  Pirackie czarne szelki do spodni T13
  T13

  Pirackie czarne szelki do spodni. Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki męskie - motyw wędkarski T1 Szelki męskie - motyw wędkarski T1
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę
  Szelki męskie - motyw zimowy - świąteczny T3
  T3

  Szelki męskie - motyw świąteczny.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączenia;Regulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Czarne szelki męskie - motyw narciarski T11 Czarne szelki męskie - motyw narciarski T11
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę
  Czarne szelki męskie - motyw narciarski T11
  T11

  Czarne szelki męskie motyw narciarski Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Czarne szelki męskie - czaszki T12 Czarne szelki męskie - czaszki T12
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę
  Czarne szelki męskie - czaszki T12
  T12

  Czarne szelki męskie - czaszki.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • szerokie czarne szelki choppers w motocykle
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę
  Szerokie czarne szelki choppers w motocykle

  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4,5cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  49,50 zł 55,00 zł -10%
 • fioletowe szelki motyw świąteczny
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę
  Fioletowe szelki motyw zimowy

  fioletowe szelki motyw świąteczny Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%