Szelki tematyczne - wędkarskie, myśliwskie, motocyklowe

Szelki tematyczne - wędkarskie, myśliwskie, motocyklowe

Jest 30 produktów.

Firma Modini jako specjalizująca się w modzie męskiej przykłada dużą uwagę do odpowiedniej jakości dodatków. Wszystkie produkty oferowane w firmowym sklepie internetowym, w tym również szelki, wyróżniają się precyzją, starannością wykonania, trwałością, dużą funkcjonalnością, a także efektownym wyglądem estetycznym. Co warte jest podkreślenia, M...

Firma Modini jako specjalizująca się w modzie męskiej przykłada dużą uwagę do odpowiedniej jakości dodatków. Wszystkie produkty oferowane w firmowym sklepie internetowym, w tym również szelki, wyróżniają się precyzją, starannością wykonania, trwałością, dużą funkcjonalnością, a także efektownym wyglądem estetycznym. Co warte jest podkreślenia, Modini mocno wspiera polską produkcję odzieży męskiej oraz dodatków.

Szelki dla myśliwych

Na nienaganny, stylowy, elegancki wygląd dżentelmena wybierającego się na polowanie, stanowiły szelki myśliwskie. Oferta sklepu internetowego Modini obejmuje kilka modeli szelek w kształcie litery "Y", które ozdobiono motywem, który doskonale sprawdzi się podczas polowania, ale może też być używany do zupełnie casualowego stroju, w mocno nieformalnych sytuacjach. Chodzi, chociażby o szelki z motywem łowieckim, myśliwskim, leśnym, jelenia oraz motywem "kamuflaż miejski". Na polowanie można z powodzeniem założyć również zwykłe, czarne szelki z otwieraczem do butelek.

Szelki dla wędkarzy

W sklepie Modini znaleźć można również tak zwane szelki wędkarskie. Asortyment obejmuje dwa modele szelek z tak zwanym motywem wędkarskim. Jeden intensywnie kolorowy, wypełniający znaczną część powierzchni, drugi nieco bardziej ascetyczny. Jest też model szelek ozdobiony rybami. Każdy z nich można założyć podczas wyprawy na połów, na wędrówkę po lesie, a także na nieformalne spotkanie.

Szelki dla motocyklistów

Spośród kilkunastu dostępnych w sklepie Modini szelek są też tak zwane szelki motocyklowe. Ozdobiono je dwoma wariantami motywów o nazwie "Choppers". Lubiący podróże dużymi, efektownymi jednośladami marki Harley Davidson mogą również zdecydować się na szelki z motywem w czaszki. Te modele również doskonale nadają się na różnego rodzaju spotkania nieformalne, towarzyskie.

Każdy z prezentowanych wariantów szelek jest produktem polskim. Szelki wykonano z mocnych, wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu będą długo służyć właścicielowi. Bardzo rozciągliwa guma galanteryjna z pewnością wytrzyma co najmniej kilka sezonów. Zaletą szelek jest bezproblemowo działający mechanizm regulacyjny, pozwalający na szybkie dopasowanie długości. Szelki pasują do każdego wzrostu i rodzaju sylwetki. Mocowane są dzięki silnie trzymającym się spodni żabkom.

Elegancję szelek podkreślają nie tylko pięknie wykonane kolorowe motywy, lecz również posrebrzane uchwyty oraz skórzane wstawki we wszystkich modelach. Skórzane wstawki poza rolą estetyczną pełnią również funkcję wzmacniającą, bo umieszczone są w miejscach najmocniej się zużywających. Każdy z modeli szelek zapakowany jest w eleganckie pudełeczko.

Zobacz też: Paski skórzane | Eleganckie swetry męskie | Męskie buty skórzane

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 30 z 30 produktów
 • Czarne szelki męskie z otwieraczem T14 Czarne szelki męskie z otwieraczem T14
  -10%
  Dostępny

  Czarne piwne szelki męskie z otwieraczem T14

  T14

  Czarne szelki męskie z otwieraczem. Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączenia;Regulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki moro/kamuflaż leśny T8 Szelki moro/kamuflaż leśny T8
  -10%
  Dostępny

  Szelki moro/kamuflaż leśny T8

  T8

  Szelki moro/kamuflaż leśny.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki męskie - motyw świąteczny T3 Szelki męskie - motyw świąteczny T3
  -10%
  Dostępny

  Szelki męskie - motyw łowiecki T4

  T4

  Szelki męskie - motyw łowiecki.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Białe szelki męskie w kotwice SZ60 Białe szelki męskie w kotwice SZ60
  -10%
  Dostępny

  Białe szelki męskie w kotwice SZ60

  SZ60

  Białe szelki męskie w kotwice. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik Polska marka - Modini...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Czerwone szelki męskie w białe gitary SZ61 Czerwone szelki męskie w białe gitary SZ61
  -10%
  Dostępny

  Czerwone szelki męskie w białe gitary SZ61

  SZ61

  Czerwone szelki męskie w białe gitary. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik Polska marka - Modini...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Czerwone szelki męskie w białe nuty SZ64 Czerwone szelki męskie w białe nuty SZ64
  -10%
  Dostępny

  Czerwone szelki męskie w białe nuty SZ64

  SZ64

  Czerwone szelki męskie w białe nuty. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik Polska marka - Modini...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Fioletowe szelki męskie w piłki nożne SZ67 Fioletowe szelki męskie w piłki nożne SZ67
  -10%
  Dostępny

  Fioletowe szelki męskie w piłki nożne SZ67

  SZ67

  Fioletowe szelki męskie w piłki nożne. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik Polska marka - Modini...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Kolorowe szerokie szelki męskie w konie T17 Kolorowe szerokie szelki męskie w konie T17
  -10%
  Dostępny

  Kolorowe szerokie szelki męskie w konie T17

  T17

  Kolorowe szerokie szelki męskie w konie. Produkt polski.

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Szelki męskie - moro - kamuflaż miejski T6 Szelki męskie - moro - kamuflaż miejski T6
  -10%
  Dostępny

  Szelki męskie - moro / kamuflaż miejski T6

  T6

  Szelki męskie - moro / kamuflaż miejski.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Jasnofioletowe szelki męskie w kotwice SZ66 Jasnofioletowe szelki męskie w kotwice SZ66
  -10%
  Dostępny

  Jasnofioletowe szelki męskie w kotwice SZ66

  SZ66

  Jasnofioletowe szelki męskie w kotwice. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik Polska marka - Modini...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Szelki z motywem wędkarskim T2 Szelki z motywem wędkarskim T2
  -10%
  Dostępny

  Szelki z motywem wędkarskim T2

  T2

  Szelki z motywem wędkarskim.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączenia;Regulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Kolorowe szerokie szelki męskie w narzędzia T18 Kolorowe szerokie szelki męskie w narzędzia T18
  -10%
  Dostępny

  Kolorowe szerokie szelki męskie w narzędzia T18

  T18

  Kolorowe szerokie szelki męskie w narzędzia. Produkt polski.

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Szelki męskie - motyw wędkarski T1 Szelki męskie - motyw wędkarski T1
  -10%
  Dostępny

  Szelki męskie - motyw wędkarski T1

  T1

  Szelki męskie - motyw wędkarski.  Super cena! Polski producent!Modne stalowe żabki Silne mocowanie Najwyższej jakościdrukowana guma galanteryjna Elastyczne taśmy o szerokości 4 cm Skórzane łączenia Regulacja: 75-110cm. Wygodne i uniwersalne. Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Biało-czarne szelki męskie w klawisze fortepianowe SZ62 Biało-czarne szelki męskie w klawisze fortepianowe SZ62
  -10%
  Dostępny

  Biało-czarne szelki męskie w klawisze fortepianowe SZ62

  SZ62

  Biało-czarne szelki męskie w klawisze fortepianowe. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Szelki z motywem jelenia T5 Szelki z motywem jelenia T5
  -10%
  Dostępny

  Szelki z motywem jelenia T5

  T5

  Szelki z motywem wędkarskim.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Białe szelki męskie w czarne wąsy SZ58 Białe szelki męskie w czarne wąsy SZ58
  -10%
  Dostępny

  Białe szelki męskie w czarne wąsy SZ58

  SZ58

  Białe szelki męskie w czarne wąsy. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik Polska marka - Modini...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Kolorowe szerokie szelki męskie z motywem jamajskim T16 Kolorowe szerokie szelki męskie z motywem jamajskim T16
  -10%
  Dostępny

  Kolorowe szerokie szelki męskie z motywem jamajskim T16

  T16

  Kolorowe szerokie szelki męskie z motywem jamajskim. Produkt polski.

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Szelki męskie - motyw wędkarski T1 Szelki męskie - motyw wędkarski T1
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Szelki męskie - motyw zimowy - świąteczny T3

  T3

  Szelki męskie - motyw świąteczny.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączenia;Regulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki z motywem myśliwskim T7 Szelki z motywem myśliwskim T7
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Szelki z motywem myśliwskim T7

  T7

  Szelki z motywem myśliwskim. Produkt polski.

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Czarne szelki męskie - szkielety T9 Czarne szelki męskie - szkielety T9
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Czarne szelki męskie - szkielety - kamasutra T9

  T9

  Czarne szelki męskie - szkielety T9.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szelki z motywem ryby T10 Szelki z motywem ryby T10
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Szelki z motywem ryby T10

  T10

  Szelki z motywem ryby.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Czarne szelki męskie - motyw narciarski T11 Czarne szelki męskie - motyw narciarski T11
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Czarne szelki męskie - motyw narciarski T11

  T11

  Czarne szelki męskie motyw narciarski Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Czarne szelki męskie - czaszki T12 Czarne szelki męskie - czaszki T12
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Czarne szelki męskie - czaszki T12

  T12

  Czarne szelki męskie - czaszki.  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Pirackie czarne szelki do spodni T13 Pirackie czarne szelki do spodni T13
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Pirackie czarne szelki do spodni T13

  T13

  Pirackie czarne szelki do spodni. Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Szerokie Czarne szelki Choppers
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Szerokie Czarne szelki Choppers

  Czarne szelki Choppers Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4,5 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  49,51 zł 55,01 zł -10%
 • szerokie czarne szelki choppers w motocykle
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Szerokie czarne szelki choppers w motocykle

  Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4,5cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  49,51 zł 55,01 zł -10%
 • fioletowe szelki motyw świąteczny
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Fioletowe szelki motyw zimowy

  fioletowe szelki motyw świąteczny Super cena!Polski producent!Modne stalowe żabkiSilne mocowanieNajwyższej jakości drukowana guma galanteryjnaElastyczne taśmy o szerokości 4 cmSkórzane łączeniaRegulacja: 75-110 cm. Wygodne i uniwersalne.Idealne na prezent!

  44,10 zł 49,00 zł -10%
 • Biało-czarne szelki męskie w pięciolinię z nutami SZ63 Biało-czarne szelki męskie w pięciolinię z nutami SZ63
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Biało-czarne szelki męskie w pięciolinię z nutami SZ63

  SZ63

  Biało-czarne szelki męskie w pięciolinię z nutami. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik Polska marka -...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Czarne szelki męskie w białe gitary SZ65 Czarne szelki męskie w białe gitary SZ65
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Czarne szelki męskie w białe gitary SZ65

  SZ65

  Czarne-grafitowe szelki męskie w białe gitary. Produkt polski.Cena promocyjna:  Mocne stalowe żabki z plastikowym dociskiem Najwyższej jakości guma galanteryjna o szerokości 3,5cm Rozmiar uniwersalny Regulacja w zakresie 75-110 cm Ponad 200 cm po rozciągnięciu Łączenia wykonane z naturalnej skóry Szelki zapakowane w elegancki kartonik Polska marka -...

  48,60 zł 54,00 zł -10%
 • Czarne szerokie szelki męskie w konie T15 Czarne szerokie szelki męskie w konie T15
  -10%
  Oczekiwanie na dostawę

  Czarne szerokie szelki męskie w konie T15

  T15

  Czarne szerokie szelki męskie w konie. Produkt polski.

  48,60 zł 54,00 zł -10%
Zamknij

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Polityka sklepu odnośnie "Ciasteczek" znajduje się tutaj