Garnitury Bydgoszcz

Garnitury Bydgoszcz

Salon Mody Męskiej Modini

ul. Długa 63 Bydgoszcz

tel. 730 785 000

mail: salon@modini.pl

W ofercie:

  • Garnitury
  • Smokingi
  • Marynarki
  • Spodnie
  • Koszule
  • Obuwie
  • Dodatki

Garnitury męskie Modini - Salon w Bydgoszczy

Garnitury Modini wyróżniają się na pierwszy rzut oka niezwykłą elegancją oraz wysoką jakością wykonania. Nasza kolekcja stworzona została dla panów o bardzo wysokich wymaganiach i z dumą możemy powiedzieć, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Nasze garnitury wybierane są ze względu na to, że ich noszenie jest zarówno wyznacznikiem prawdziwego szyku, jak i ogromną przyjemnością.
Wysokojakościowe tkaniny od renomowanych producentów sprawiają, że garnitury Modini są miękkie i przyjemne w dotyku, a dodatkowo mogą pochwalić się niezwykłą odpornością na wszelkie trudy użytkowania – są łatwe w czyszczeniu, odporne na przetarcia i przebarwienia i niepodatne na zagniecenia. Ponadto wiele materiałów posiada dodatek elastanu, który sprawia, że garnitur dopasowuje się do sylwetki. To cechy, które doceni zarówno biznesmen, jak i bywalec wielkich wydarzeń kulturalnych.
W naszym Salonie Mody Męskiej w Bydgoszczy. Oferujemy piękne garnitury wieczorowe, których niepowtarzalny urok wynika z naszego zamiłowania do tworzenia rzeczy ponadczasowych. Najnowsze trendy w modzie oraz sprawdzone rozwiązania znane z klasycznych strojów wizytowych łączymy w jedną całość i na tym fundamencie przygotowujemy projekty wyjątkowe, tak samo jak nasi klienci. Wieczorowy garnitur Modini pozwala zachwycić towarzystwo i sprawić, że posiadacz naszego stroju stanie się prawdziwą gwiazdą wieczoru.
W ofercie posiadamy także garnitury dzienne – elegancki ubiór roboczy jest wyznacznikiem profesjonalizmu i szacunku do swoich partnerów biznesowych oraz klientów. Mężczyzna w doskonale skrojonym garniturze to osoba, która robi świetne pierwsze wrażenie i budzi zaufanie kontrahentów. Garnitur Modini jest zatem niepowtarzalnym narzędziem biznesowym i sposobem na to, aby codziennie wyglądać i czuć się dobrze. Wśród garniturów z naszej kolekcji znaleźć można modele dopasowane do bardzo restrykcyjnego Dress Code wielkich korporacji oraz nieco mniej klasyczne garnitury dzienne przeznaczone dla panów pracujących w firmach stawiających na świeżość i nowoczesność.
Kolekcja Modini to także niezwykle modne garnitury sportowe – dzięki nim każdy dzień może przebiegać pod znakiem elegancji i szyku. Garnitury spacerowe odbiegają od formalnych strojów krojem, kolorem i wykorzystaną tkaniną, co sprawia, że stają się casualowym sposobem na wyróżnienie się z tłumu w czasie odpoczynku oraz mniej oficjalnych spotkań. Kontrasty i odważne kolory, które towarzyszą temu rodzajowi męskiej mody pozwalają przełamać codzienną rutynę, wyrazić siebie bez słów i sprawić, że każdy rozpozna w modnym mężczyźnie człowieka wartościowego i pewnego siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją garniturów w Bydgoszczy - ul. Długa 63

Nasz sklep korzysta z plików cookie ("ciasteczek"). Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Polityka sklepu odnośnie "ciasteczek" znajduje się tutaj.